Sustanon 250

Vikings 4. Sezon 18. Bölüm

İş Bankası Kredi kartı yapılandırma

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Apple Watch nedir ?

Teknoloji 08 Mart 2016
1.849

Aldığınız Apple Watch ile yapacaklarınızın detaylarını inceleyeli. Apple Watch’ın Türkiye fiyatı 2 bin TL civarına bulunuyor. Türkçe kullanım Kılavuzu bulunuyor. Şarj aparatı Türkiye’deki prizlerle uyumlu olsun diye bir ayrı aparatı bulunuyor. Şarj teknolojisi olarak farklı bir tasarım kullanılmıştır.

Apple Watch saati size çok farklı bir hava katacaktır. İlk bakışta 2 Bin TL eder mi gibi bir izlenim yaratan Apple Watch işlemi çok büyük. Takması konusunda biraz sıkıntı yaşabilirsiniz. 42 ınc’lık versiyonu bulunmaktadır. Apple Watch saatini rahatça kullanabilirsiniz.

Apple Watch uygulamaları ve özellikleri

Telefon ile senkronizasyon yapmak oldukça basit. Telefonunuz ile birlikte Apple Watch’ın eşleşmesi için telefonunuzdan görüntüyü sabitliyorsunuz ve telefonunuzun görmesini bekliyoruz. Aplle kullanıcı kimliğini girdikten sonra kurulum yapıyoruz. Saatin ekranından bir parola yarattıktan sonra eşleşme durumu gerçekleşiyor. Uygulamaların yerini saatimizden değiştirme özelliği olan Apple Watch oldukça başarılı. Uçak modu bulunuyor. Uygulamaların bildirim ayarları bulunmaktadır. Ve telefonun ayarlarını buradan değiştirme işlemi yapıyoruz. Ayrıca telefonun kamerasını Apple Watch’dan kullanabilmek son derece önemli bir özellik olmuş. İçinde bulunan sensör sayesinde bileğinizin durumuna göre kendini ayarlıyor. Özelleştirme modunu kullanarak saatin renklerini değiştirme işlemi yapabiliyoruz. Ekranı yukardan aşağı kaydırdığımız zaman bildirim ekranı geliyor. Alt tarafa bastığımız zaman uygulama ekranı geliyor.

Apple Watch ile arama yapılabilmesi saatimize farklı bir hava katıyor. Son derece kullanılışlı bir saat.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.