Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film

İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Dünyanın gelmiş geçmiş en sağlam telefonları

Teknoloji 08 Mart 2016
1.614

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte bir çok sorun ile karşılaşıyoruz. Özellikle çok narin olan bu telefonlar zaman zaman başımıza büyük sorunlar açıyor ve en çok bir düşme durumunda ekranı kırılabiliyor. İşte sizler için bugün en sağlam 5 telefonu inceleyeceğiz.İlk sırada buluna telefonumuz:

Turing Phone

Turing robotik firmasının morfiyum adlı bir alaşım ile piyasaya sürdüğü son derece sağlam bir telefon. Dünya’nın en sağlamı olan bu telefonun kasası Likit morfiyum denilen bir alaşımdan yapılmıştır. Bu telefonun kasasına kullanılan bu elementin çelikten bile daha sağlam olduğunu resmen kanıtlanmıştır.

CAT B 15Q

Cat markası genellikle karşımıza dayanaklı olan botları ile karşımıza çıkmaktadır. Telefon bir telefondan çok bir tuğla hissi veriyor. Ağırlık olarak 170 gr ağırlığında olan bu telefon askeri standartlarda bir sertifikası bulunuyor.

Samsung X cover 3

Telefon piyasanın en popüler markası olan Samsung bu sefer karşımıza Samsung X cover 3 ile çıkıyor. Tasarım olaran CAT B 15 Q’ya benzeyen bu telefonun en büyük özelliği sertifikasının olması. Suya,toza , yağmura oldukça dayanaklı bir telefon.

Conquest S6

Yukarda saydığımız telefonlara nazaran biraz daha olan bu telefon 290 gr ağırlığında . Özel titanyum alaşım vidalardan yapılan bu telefon darbelerin içe geçmesine engel oluyor.

Pixavi İmpact X

Pixavi İmpact’in en büyük özelliği patlamalara karşı dayanıklı olması. O yüzden diğer telefonlara göre tasarımı daha farklı olarak göze çarpıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.283
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.984
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.767