LG G6, Snapdragon 821 ile Geliyor!

Prison Break ve Better Call Saul Kaldıkları Yerden…

Nisan Ayında Çıkan Güncel Diziler

Bilgisayar Mühendisliği Maaşları

En İyi Microblading Kaş Tasarımcısı

Ads 18 Mart, 14:33'de eklendi

Microblading kas tasarimYüz stilinden memnun olmayan, makyaj yapsa bile yakışmadığını düşünen bayanlara sık bir şekilde rastlamaktayız. Bu bayanların mutsuz olmalarının sebepleri her ne kadar güzel olmadıklarını düşünüp kaynaklansa bile; yanlış tercihler yapmalarından kaynaklandığı bilinmelidir. Her bayan güzel ya da her erkek yakışıklı olabilir. Ancak; bu sadece doğru teknikler özellikle microblading kullanıldığında mümkündür. Her insanın yüz stili, tarzı, davranışı, mimikleri ya da diğer özellikleri farklılık gösterir. Bu yüzden bir kişinin yaptığı makyaj modeli ya da kaş stil ona yakışıyorsa; bu herkese yakışacak anlamına gelmez. Herkesin yüz şekline uygun uygulamalar yapılması gerekiyor. Böylece isteyen her bayan ilgi odağı olabilir. Tabi bunun için de Şeyda Söyler ile tanışıp microblading kaş yaptırmanız gerekmektedir.
En İyi Microblading Kaş Tasarımcısı Kimdir?
Özge Özel daha genç yaşlarında güzellik sektörüne olan ilgisi neticesinde kendisini ve mesleğini aslında seçmiştir. Her bayan güzelliğe ya da güzelleşmeye meraklıdır; Özellikle seyrek kaşlara yaptığımız microblading 3d kıl tekniği ile doğal ve kalıcı kaşlara sahip olabilirsiniz. www.seydasoyler.com sitemiz özerinden bizim ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Önemli Not: Son yıllarda sadece bayanlar değil dış görünüşüne veren erkeklerde de microblading uygulaması yaptırmaktadırlar.

En İyi Microblading Kaş Tasarımcısı
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.