İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Enza Home Köşe Takımları İle Fark Yaratan Köşelere İmza Atın

Ads 18 Nisan 2016
1.509

Mobilyaların, fonksiyonel olmaktan ziyade evlerimizde daha çok teşhir amaçlı sergilendiği dönemler artık sona erdi. Kişilerin, mobilya seçimlerinde belirleyici olan yeni unsurların ön plana çıktığı farklı bir döneme tanıklık ediyoruz. Bu yeni unsurların eşliğinde Enza Home, yaşam alanlarındaki konforu maksimum düzeyde sağlayan köşe modellerine imza atarak, özgün tasarımlarını dekorasyon tutkunlarının kullanımına sunuyor.

Enza Home Köşe Takımları: Yaşam Alanınızın Yeni Starı

Dekorasyon tutkunları, evin tüm bireylerinin birlikte geçirdiği zaman dilimlerine tanık olan yaşam alanlarında, mobilya seçimlerinde özenli davranıyor. Modern çizgilere sahip oluşu ve konumlandırıldığı mekânda sağladığı hâkimiyetten dolayı köşe takımı modelleri, evini yenilemek isteyenler için farklı bir alternatif oluşturuyor. Yeni dekorasyon anlayışıyla birlikte, evlerimizin en kullanışlı köşelerinde konumlandırdığımız mobilya tercihleri, haliyle yaşamımızdaki konforu maksimum düzeyde sağlayan köşe takımlarından yana oluyor. Enza mobilya, bu yeni anlayışın ışığında hazırladığı modern ve şık tasarımları sayesinde, kişilerin yaşam alanlarında arzu ettiği konforu evin en güzel köşelerine taşıyor.

Enza Home Köşe Takımı Modelleri ile Huzur Dolu Köşeler Yaratın

Enza Home tasarımları arasında yer alan Mayfair köşe takımı, ayrılabilen parçaları sayesinde köşe takımınızı ihtiyacınıza uygun bir şekilde kullanabilme imkânını sizlere sunuyor. Koyu renk tonları sayesinde salonunuzda istediğiniz ağırbaşlı köşeyi yaratmanıza yardımcı oluyor.

Modern çizgilerle donatılan Rebecca köşe takımı, her mobilya ile uyum sağlayabilecek ahşap ayakları, geniş oturumlu minderleri ve zengin kırlent seçimleriyle salonunuzun ilgi odağı olmaya aday oluyor.

Ayaklarınızı konfora uzatabileceğiniz Ayda, iki kişilik yatak olabilme fonksiyonuyla misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceğiniz zaman dilimlerine tanıklık ederken, yatak içine gizlenmiş komodin ünitesiyle fark yaratıyor.

Farklı bir stili evine taşımak isteyenler için tasarlanan Boogie köşe takımı, iki renk alternatifi ve koltuğunuzu saran modern desenli kırlentleri ile salonunuzda bambaşka esinti yaratıyor.

Enza Home Köşe Takımı Fiyatları ile Her Bütçeye Uygun Seçenekler

Köşe takımları , hacimleri itibariyle kullanıldığı mekânda dekorasyonda ön plana çıkarken, aynı zamanda tüm dekorasyonu belirleyici unsur olma özelliğini de taşıyor. Enza Home, sıra dışı ve zengin ürün koleksiyonları ile yaşam alanınızı kendi stilinizi yansıtan mobilya tasarımlarıyla bezemenize yardımcı oluyor. Enza Home köşe takımı modelleri, evinizin her köşesini değerlendirerek, sizin için geniş kullanım alanları yaratma imkânı sunarken her bütçeye uygun seçenekleriyle de kolaylık sağlıyor.

Yaşam alanlarınız için ilham verici fikirlere ve sıcacık köşelere sahip olmak istiyorsanız, Enza Home mağazalarını ziyaret edebilir, köşe takımı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçenizle örtüşecek farklı fiyat alternatifleri sayesinde arzu ettiğiniz köşe takımına sahip olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
iOS İçin Ücretsiz WhatsApp

iOS İçin Ücretsiz WhatsApp

10 Ağustos 2013
1.410
Hangi Kredi En Uygun Kredi

Hangi Kredi En Uygun Kredi

25 Nisan 2016
2.486
Zorunlu Ücretsiz İzin Nedir

Zorunlu Ücretsiz İzin Nedir

29 Ocak 2016
1.344
Snapchat 800 Milyon Dolar Oldu

Snapchat 800 Milyon Dolar Oldu

02 Temmuz 2013
1.317
Çipli Ehliyet Nasıl Alınır

Çipli Ehliyet Nasıl Alınır

10 Şubat 2016
1.717
Ipad Pro mu Geliyor?

Ipad Pro mu Geliyor?

06 Mart 2016
1.342
Patent Başvurusu Nedir?

Patent Başvurusu Nedir?

10 Mart 2016
4.158