İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

Teknoloji 10 Mart 2016
3.067

Son yıllarda insanları dolandırmaya yönelik bir çok operasyon yapan hırsızların son numarası 200 TL’ye Galaxy S6 sahibi olacağınız yönünde oldu.

Uzun zamandır bir çok insanın telefonlarına sahtekarlık amaçlı bir çok mesaj gelmektedir. Özellikle kendilerini polis ,asker , hakim ,savcı gibi tanıtarak bir çok insandan para talep eden hırsızların adreslerine yapılan baskınlar sonucunda bir çok kişi göz altına alındı.

Özellikle sosyal medya üzerinde bulunan Facebook , Twitter ,Instagram gibi hesaplardan yaptıkları yayınlar ile bir çok marka telefonu oldukça ucuza göstererek kişileri mağdur eden bu insalara sakın ama sakın aldanmayın. Galaxy S6 sadece 200 TL ödeyerek alabileceğiniz bir telefon değil.

Özellikle yaşlı insanları hedef alan bu dolandırıcıların son numarası ise herhangi bir imei numarası yazılarak atılan mesajda bugüne özel ve size özel gibi laflar kullanan dolandırıcılar 200 TL karşılığında 3 bin TL civarında bir telefon kazandınız bu mesajı onaylamadığınız taktirde telefonunuzgeri iade olacaktır mesajı tamamen dolandırıcıları yeni numarası .

Galaxy S-6 şeklinde yazılan telefon için yapmanız gereken sadece bunları dikkate almamak. Özellikle 200 TL gibi ucuz bir rakama böyle bir telefon vermeyeceği için sizden ricamız bu konuda bilmeyenlere bilgi vermek bu tarz durumlara kimsenin düşmesini sağlamamak olmalıdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.228
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.945
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.715