Sustanon 250

Vikings 4. Sezon 18. Bölüm

İş Bankası Kredi kartı yapılandırma

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm

Ads 06 Nisan 2016
2.473

Kardeşim Benim sinema eseri henüz vizyonda olmayan ancak; kısa bir süre sonra vizyonda olacak bir sinema eseri olmaktadır. Merakla beklenen sinema eserleri arasında yer alan bu sinema eseri aslında başrollerinde oyunculuk yapacak olan isimler sayesinde daha da heyecan katılan ve hatta bu isimler sayesinde daha da fazla ünlenen bir sinema yapıtı olmaktadır. Bu kadar fazla merak edilen ve yorumlar yapılmaya başlanan bu sinema eserini siz de seyretmek ister misiniz? Eğer bu soruyu yanıtlarken kullanmış olduğunu cevap Evet ise; o halde size bu sinema eserini en kaliteli hem de ücretsiz olarak seyretme mekanı olan siteyi sunarak size kaliteli bir sinema serüveni yaşatıyoruz.
Kardeşim Benim sinema eserinin yazımızın başında oyuncularından dolayı daha fazla merak edildiğini söylemiştik. Bu cümlemizi şimdi de size kanıtlıyoruz. Eserin başrol oyuncuları muhteşem ikili tarafından üstlenilmiştir. Öyle ki; eserinde başrollerinde yakışıklı, başarılı ve aynı zamanda da bir o kadar fazla deneyime sahip olan oyuncu Burak Özçivit yer alırken; diğer tarafta da, başarılı ses sanatçısı, yakışıklı ve samimi Murat Boz yer alıyor. Murat Boz’un Burak Özçivit ile aynı sahnede ve aynı zamanda da aynı sinema eserinde rol paylaşımı yapması büyük yankı uyandırmış ve bu ikiliye güzel oyucu Aslı Enver’in de katılması ile ekip genç ve aynı zamanda da başarılı olarak game of thrones 6. sezon 1. bölüm karşılayacağını kanıtlamıştır.
Bu sinema eseri için beklenen fragman da yayınlandı. Ekim ayının başında yayınlanan ilk fragman ile daha da fazla merak edilen bu sinema eseri fragmanını sunarak olumlu yorumlar ve aynı zamanda da dönütler almaya başlayarak son derece iddialı bir şekilde vizyon tarihine sayılı günler kala son hazırlıklarına devam etti. Bu sinema eseri için bir vizyon tarihi de duyuruldu ve meraklı seyircilerin az da olsa merakı giderildi. Sinema eseri; 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona olarak yeni yılın ilk yerli sinema eserleri arasında ilk sıralarda yerini korumaya çalışacak. Bu arada da eseri game of thrones 6. sezon 1. bölüm izleme özelliği ile vizyon ile birlikte seyredebileceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Ucuz iPad Satış Fiyatı

Ucuz iPad Satış Fiyatı

04 Ağustos 2013
1.337
iOS İçin Ücretsiz WhatsApp

iOS İçin Ücretsiz WhatsApp

10 Ağustos 2013
1.491
Borsa Zirveyi Gördü

Borsa Zirveyi Gördü

02 Mart 2016
2.205
Whatsapp Mavi Tik Nedir ?

Whatsapp Mavi Tik Nedir ?

15 Ocak 2015
1.875
Uyumayı Sağlayan Uygulamalar

Uyumayı Sağlayan Uygulamalar

29 Temmuz 2013
1.334
Kabızlığa Ne iyi Gelir?

Kabızlığa Ne iyi Gelir?

19 Şubat 2014
1.359
Ertesi Gün Hapı Nedir

Ertesi Gün Hapı Nedir

07 Şubat 2016
1.641
Resmi Google Blogları

Resmi Google Blogları

22 Temmuz 2013
1.415