İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Hastaneler İçin Toplu SMS

Haberler 26 Kasım 2015
1.503

Hastaneler için toplu sms hizmetlerinde, hasta duyuruları ve güncel hatırlatmalar ön planda kalıyor. Telefonların modeli arttıkça, daha çok gelişiyor ve her özellik bir anda değişebiliyor, yükseliyor.

Bu sayede hastanenin tüm müşterileri, hastaları, üyeleri, özel olarak hizmet sağlayan kişileri ve benzeri herkes için ihtiyaçlara çözüm üreten firmamız, hastaneler için toplu sms hizmetleri ile oldukça çok hastaneye hizmet sağlamak adına çalışmalar yapıyor. Toplu sms, tanıtım ve pazarlama sektörünün en ideal çözümlerinden birisidir.

Pazarlama ve bilgilendirme çalışmaları için kullanabileceğiniz en ideal fırsatlardan olan toplu sms , sizler için de çok uygun seçenekler sağlayacaktır. Hastalarınızın kontrol tarihleri yaklaştığında ve geçtiğinde, uyarı ve hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz. Hastanelerde yen açılan bir departmanın ya da bölümün tanıtımını yapmak için toplu sms hizmetini kullanabilirsiniz. Kurumsal sms hizmetleri ile toplu çözümlere hızlı bir şeklide ulaşırsınız. Tüm dijital pazarlama faaliyetlerini destekleyen bu hizmetlerimiz, sağlık sektörüne toplu sms olarak ön plana çıkıyor. Kandil, bayram ve yılbaşı gibi günlerde özel mesaj gönderebilirsiniz.

Yeni açılan bölümlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Özel hastaneler için sosyal güvence kampanyaları duyurusu, devlet hastaneleri için kontrol hatırlatmaları gibi sms fırsatlarını sizler de kullanabilirsiniz. Hastaneler için toplu sms hizmetlerinde zaman kaybetmeyin ve kendinize has detayları uygun fiyat seçenekleri ile kullanmaya başlayın. Hasta sadakat programı olarak da kullanabileceğiniz bu özel sms hizmetleri, fiyat olarak da sizlere özel uygun çözümler sağlayacaktır.

Hastaneler için sunulan bu hizmetler sayesinde, daha çok hasta ile ilgili olursunuz ve olası durumların kontrolü için zaman kaybı yaşamamış olursunuz. Bu hem hasta için, hem de hizmet veren hastane ve tedavi merkezi için önemli bir detay yaratmaktadır. Daha fazla bilgi için bizlere ulaşın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Hac Kuraları Çekildi

Hac Kuraları Çekildi

03 Mart 2016
2.752
Fikret Orman Köpürdü

Fikret Orman Köpürdü

03 Mart 2016
2.533
Sur’da Çatışma

Sur’da Çatışma

03 Mart 2016
2.217
UEFA Cezayı Kesti

UEFA Cezayı Kesti

02 Mart 2016
2.424