Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film

İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

İnstagram Takipçi Sayıları

Ads 27 Ocak 2016
2.601

Geçmişten günümüze kadar oldukça farklılık gösteren instagram kullanış oranları, günümüzde oldukça yüksek olmaktadır. Sadece instagram ile kalmayıp bütün sosyal medya kullanım oranlar oldukça artış göstermektedir. İnstagram kullanan kişiler kendi hesaplarındaki takipçi sayılarını artırmak için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar.

Ancak gösterdikleri çabanın hibir işe yaramadığını görmektedirler. Bu nedenle bir çözüm bulunmaktadır. İnstagram takipçi satın al uygulaması ile instagram hesabındaki takipçileri çoğaltmak mümkün olmaktadır. Üstelik hiç uğraş vermeden sadece bir miktar ücret ayırarak bunu yapmak https://instagramturktakipci.com ile mümkün olmaktadır.

Kişiler oldukça yüksek miktarlarda takipçi satın almak istemektedir. Bu kişilerin amacı daha fazla popüler olup tanınmak istemeleridir. Bu şekilde birçok kişi tarafından tanınıp bilineceklerdir.

İnstagram Türk Takipçiler

Satılan takipçiler tamamen güvenilir ve yüzde yüz Türk olmaktadırlar. Türk olmalarının avantajı, gerçek hesap olmaları ve bir sorun çıkarmamaları olmaktadır. Tamamen gerçek hesaplardan oluşan takipçiler, 250 kişi ile 3000 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Kişi sayısına göre fiyatlar da farklılık göstermektedir.

Her sitenin kendine ait fiyatları bulunmaktadır fakat fiyatlar aşağı yukarı aynı oranlarda olmaktadır. Bu nedenle fiyat farkı olmaz ancak güven farklı olmaktadır. Her siteye güvenmemek gerekmektedir. İyice araştırıp önce güvenilecek bir site olduğunu anlamak gerekmektedir. Daha sonra alım satım işleri gerçekleştirilmelidir.

İnstagram takipçi satın almak oldukça kolay olmaktadır. İnternetten alışveriş yapar gibi takipçi satın alımı yapılmaktadır. Takipçi alım satımı yapılırken herhangi bir şifreye gerek olmamaktadır. Oldukça güvenilir bir şekilde şifre almadan satış gerçekleştirilmektedir.

İnstagram Takipçi Fiyatları

İnstagram takipçi fiyatları sitesine göre değişiklik göstermektedir fakat aşağı yukarı aynı fiyatlar bulunmaktadır, instagram türk takipçi için öncelikle sayı önemli olmaktadır. 250 Türk takipçi ortalama 10 TL olmaktadır. 1000 takipçi ortalama 50 TL olmaktadır ve 3000 takipçi de ortalama 60 TL olmaktadır.

Bu fiyatlara bakıldığında 3000 takipçi en uygun ve mantıklı olanı olmaktadır. 1000 takipçiye 50 TL vermek yerine 3000 takipçiye 60 TL vermek daha karlı bir iş olmaktadır.  Bu nedenle en mantıklı olanı 3000 Türk takipçi olmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Pis Yedili Nasıl Bir Oyundur

Pis Yedili Nasıl Bir Oyundur

02 Şubat 2016
1.316
E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır

28 Şubat 2016
2.547
Ağız Yaralarına Ne İyi Gelir?

Ağız Yaralarına Ne İyi Gelir?

08 Haziran 2016
1.937
Dolgudan Sonra Diş Ağrısı

Dolgudan Sonra Diş Ağrısı

30 Ocak 2014
1.352
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.758
Apandisit Belirtileri

Apandisit Belirtileri

09 Şubat 2016
1.854