LG G6, Snapdragon 821 ile Geliyor!

Prison Break ve Better Call Saul Kaldıkları Yerden…

Nisan Ayında Çıkan Güncel Diziler

Bilgisayar Mühendisliği Maaşları

Pregnyl 5000

Sağlık 16 Haziran, 12:02'de eklendi

Merhabalar efenim, steroid kullanıcıları için kür bitiminden sonra altın değerinde olan ilacımız Pregnyl 5000. Kendisi steroid olmamakla birlikte steroid kullanan birçok spotcunun kür sonu tedavisinde kullandığı bir ilaçtır. Artık üretimi çok yavaş olduğu için piyasada karaborsa olarak satılıyor. Bu ilaçtan biraz bahsedelim sizlere. Pregnyl HCG : Human Chorionic Gonadotropin olarak bilinir. Birçok ülkede üretimi vardır. Piyasada 1.500 IU, 5000IU, ve 20.000IU olarak bulunur. IU kısaltmasını bilmeyenler için IU= İnternational Units. 10 cc’lik küçük şişelerde iğne halinde üretilmektedirler.

Pregnyl Hollandanın bir yöresinde hamile kadınların idrarından üretilen bir insan plasentasıdır. Kesinlikle erkek hormonu olarak düşünmeyin. Ama bu ilaç kullanımında testislerde daha fazla testosteron üretimi sağlamaktadır. Örnek verecek olursak kür yaptınız diyelim. Haftada 500, 750mg değerlerde testosteron aldınız ve uzun süre kullanımda vücudunuzun doğal testosterone üretimi baskılanır sadece dışarıdan aldıklarınızda devam edersiniz. Kür bitiminde testosteron azalması olacağı için kendi üretiminizi tekrar kamçılaması için kürün boyutuna ve ilaç çeşitliliğine göre Pregnyl ile tedavi başlar. Uzun süreli kullanımlarda bu ilacımız testosterone üretimini dengeye sokacaktır. Bu ilacı uzun kürlerden sonra tedavi için kullanmazsanız erkekliğinizxi kaybetme riskinizde var. Size “yok lan bi bok olmaz olm biz kullanmadık hala alet çalışıyor” diyen olursa siktir edin, sonuçta sağlığınızı size kimse garanti edemez. işinizi sağlama alacaksınız.

Tabi bu ilaç erkeklik hormonunu arttırıyor dedik diye hemen ilaca abanmayın. Gereğinden fazla kullanımda bazı profesörleri açıklaması ciddi anlamda sizlerde yumuşama olabilir deniliyor. Pregnylinde bazı yan etkileri olabilir. Kontrolsüz kullanımda meme büyümesi, vücutta fazla su tutma ve yüksek tansiyon yanı sıra aşırı cinsel isteklilik yapabilir. Çok fazla alınırsa sabaları mide bulantısı ve kusma gibi etkilerde görülür.

Altını çize çize belirtiyorum lütfen bu ilacı durduk yere kullanmayın. Bayanlarda yumurta çatlatma içinde kullanılabilen bir ilaçtır. Androjenik etkisi oldukça yüksek olan steroidlerden sonra tedavi amaçlı kullanılmalıdır.

Pregnyl 5000 tedarik etmek isteyen ihtiyacı olan varsa elimden geldiğince yardımcı olurum. Elimizde şuanda 350 adet 5000IU mevcut.

pregnyl-5000

Pregnyl 5000
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.