İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

TEKNOLOJİ DAHA İLERİ GİDECEK Mİ? – TEKNOKRASİ

Teknoloji 26 Mayıs 2015
1.831

Hayatımız hızlı bir şekilde akıp giderken teknoloji son hızıyla bizlere yepyeni sistemlerin içerisine alıyor. Değişen dönemlerde aklımıza gelmeyecek yenilikleri en çok kullandığımız halleriyle buluyoruz.

Günden güne hayal bile edemeyeceğimiz icatlar evlerimize girmeyi başarabiliyor. Çok uzaklardaki sevdiklerimizin sadece seslerini duyarak yetinmiyoruz artık. Aynı zaman da kendilerini de görebiliyoruz karşımızda. İlerleyen zamanlarda insanların istedikleri yerlere ışınlanabilecekleri söylenir. Şuan ne kadar hayal gibi gelse de inan bana bu teknoloji harikası gelişme en kısa sürede hayata girerek bizleri bambaşka bir boyuta taşır bence de. Site: iş ilanları

teknokrasi

Baksanıza şu msn kaydol adresine giriyorsunuz tüm dünyaya ait bilgileri alıyorsunuz. Sadece msn aç diyerek bir hafta öncesine ait hava durumu verilerini bile doğru bir şekilde alıyorsunuz. Nerden bilirdik önceden 5 dakika sonra havanın nasıl olacağını şimdideler de baksanıza 1 hafta öncesi hakkında hava durumundan haberdar olabiliyoruz.

Hotmail kaydol ile mail uzantısı alarak uzaklardaki kişilere istediğimiz bilgileri ve belgeleri kolayca gönderebiliyoruz. Hotmail aç diyorum ve bana gelen mailleri posta kutumda anlık olarak buluyorum. Beklediğim tüm hizmetler msn. Com üzerinde buluyor. İster eğlence isterse kolay çalışma imkânı sunuyor. Gündeme dair son dedikodular, son dakika haberleri hepsi ve daha fazlası bu özel site üzerinde bulunuyor. Site: msn kaydol

Sizlerde zaman kaybetmeden ücretsiz bir şekilde üye olun. Hayatın kolaylıklarından yararlanın derim. Kısa ve öz akıcı bilgiler için teknolojinin dev portal sayfalarından biri olan msn adresine üye olun.

Kaynak: teknokrasi

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Kutalp Sevilen 01 Aralık 2015

Bence teknolojinin gidişi hayra alamet değil :)) Dediğiniz gibi “Değişen dönemlerde aklımıza gelmeyecek yenilikleri en çok kullandığımız halleriyle buluyoruz.”

Ahmet Başak 20 Şubat 2016

Teknoloji kesinlikle ileriye gitmeye devam edecektir. Yeni, genç ve yaratıcı beyinler teknolojiden ve gelişimden uzak kalmamalı.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.217
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.945
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.711