Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film

İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Telefondan Nasıl Para Kazanılır ? Bounty Nedir ?

Teknoloji 24 Mart 2016
3.760

İnternetin hayatımıza girmesinden sonra bir çok kişi artık evinden internet üzerinden para kazanmaya başladı. Ancak son zamanlarda ise en çarpıcı detay telefondan para kazanmak olarak dikkat çekiyor. Özellikle milyarlarca insan tarafından kullanılan akıllı telefonların artık hayatımızda çok fazla yer sahibi olması nedeniyle telefonlarınızın üzerinden para kazanmak mümkün hale geliyor.

Telefondan para kazanmak için bir uygulama var. İşte bu uygulama Bounty.

İşte hayatımıza yeni giren bir uygulama olan Bounty ile artık telefonunuzdan para kazanmak çok kolay. Bounty uygulamasını telefonumuza indirerek para kazanmak için yapmanız gereken tek şey İOS ve Android marketlere girerek bulunan uygulamayı telefonunuza indirmek. Burada Windows uygulaması kullananlar bir kötü haberimiz var. Bu uygulama Bounty ne yazık ki Windows’un mağazasında bulunmuyor.

Bounty uygulamasını indirerek bir ayda kazanan bir müşteri 2500 TL kazanıyor. Ancak bu uygulamayı indirdikten sonra ortalama günde 5-10 dakika ayırarak 100-200 lira kazanmak elde. Şu an sistemde 115 bin kayıtlı kullanıcı mevcut.

Peki bu Bounty dediğimiz uygulama ne işe yarıyor. Bounty uygulaması ile büyük firmaların iş takiplerini yapmak için sizlere sunduğu bir hizmet. Mesela bir firma iş konusunda verdiği işin takibini yapmak istediği zaman eleman tutmak yerine bu uygulama üzerinde o bölgede buluna kullanıcı ile irtibata geçip o konuda yardım istiyor ve bunu yapan kullanıcısına ücreti anında yatırıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.980
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.762
Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

Galaxy S6 200 TL Olur mu ?

10 Mart 2016
3.080