Yeni Dublaj Diziler ve Vizyona Girecek Bomba Bir Film

İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Tronfy MX4 nasıl kullanılır?

Teknoloji 08 Mart 2016
1.267

Akıllı telefonlar ile hayatımızda bir çok şeyi yapmak çok kolay olacaktır. Özellikle evlerimizde bulunan son model televizyonların hayatımızda giderek yerlerini alması sonucunda akıllı telefon teknolojileri bu konuda bize daha fazla yardımcı olmaya neden oluyor. Tronfy MX4 isimli alet ile bugün size evlerde bulunan son teknoloji televizyonlarımızı akıllı telefonlarımıza çevirmeyi anlatacağız. Özellikle bu konuda bize yardımcı olması için gereken alet Tronfy MX4’tür.

Tronfy MX4 tv Box olarak karşımıza çıkıyor. Tronfy MX4’ü televizyona bağladıktan sonra televizyonuz artık Android bir işletim sistemi ile çalışıyor. Tronfy MX4 içinde bulunduğu Android işletim sistemi ile TV’de kolayca yayın yapmamıza neden oluyor. MX 4’ün kutusunun içerisinden zaten HDM kablosu çıkıyor ve televizyon ile bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor. Tronfy MX4’ün sağ kısmında Micro SD kart girişi bulunmaktadır. Güç girişi bulunan alette internet girişi de bulunmaktadır.

Tronfy MX4 Android 5.1 işletim sistemini kullanıyor. 4 çekirdek işlemci var.2 GB Ram mevcuttur. Bu özellikleri ile orta düzey bir telefonda bulunan özellikler bulunmaktadır. Tronfy MX4’ü televizyonumuza taktıktan sonra Mouse takalım ve hareket kabiliyetini arttıralım. İsterseniz Mouse yerine akıllı telefonunuz ile bağlantı sağlayabilir ve bu konuda kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Tronfy MX4’ü kullanarak film veya videolarınızı kolayca izleyebilirsiniz ve evinizde rahat bir hayat sürmenize neden olacaktır. Oyun oynama özelliği bulunan Tronfy MX4 oldukça başarılı bir aygıt.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.292
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.991
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.771