İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Windows 10 Hakkında Merak Edilen Sorular

Teknoloji 09 Mart 2016
1.485

Evlerimizde artık bilgisayarların kol gezdiği bu dönemde kullanıcılar artık en iyilerini kullanmak için çabalıyor. Özellikle son yıllarda artan teknolojiler ile bu konuda sizin için en çok merak edilen işletim sistemlerini ele almaya devam ediyoruz. Windows 10 hakkında merak edilen soruların cevapları burada olacak.

Windows 10 piyasaya çıkalı 1 seneyi geçti ve tam sürümü ile kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Microsoft Windows 10’da yeni bir tarayıcı ile kullanıcıların karşısında çıkmaya başladı bile. Windows 10’un artık kurulumla alakalı bir çok soru sorulmaktadır.

Windows 10 sürümünüz orijinal ise bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ancak Windows 10’u torrent üzerinden alan kullanıcıların bu konuda sorunları gelmektedir. Windows 10 bugüne kadar çıktığı en hızlı bir serisi olarak hizmet veriyor. Windows 10 en önem verilen konu ise artık bilgisayarlarda çalışmayacak olması .X box ve telefonlarınızda artık Windows 10’u rahatça kullanabilirsiniz. Windows 10 ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Ancak bu direk ücretsiz olduğu anlamına gelmesin . Windows 7 veya Windows 8 olan birisinin ücretsiz olarak erişmesi mümkündür. Windows 10’u ücretsiz kurarken eski anahtarları girmeniz yeterli olacaktır.

Windows 10’da yedek almak konusunda sorulan sorular için yedek konusunda sorun yok. Windows 10 bu konuda kendi işletim sistemine depolamaya başlıyor.

Windows 10 oldukça başarılı bir konu olarak kullanıcılara sunuldu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
En Şık iPhone Kılıfları

En Şık iPhone Kılıfları

20 Mart 2016
5.192
Woops Türk Telekomda!

Woops Türk Telekomda!

16 Mart 2016
4.921
Odin Nedir?

Odin Nedir?

15 Mart 2016
4.683