İngilizce Telefon Konuşmaları

Metin2 Oyunu Pvp Serverleri

Meraklı Gençlerin Buluşma Noktası

Türkiye’de bir ilk; Online Terzi

Yemek Tarif Sepetiyle Açlığınızı Yatıştırın

İncelemeler 17 Aralık 2015
1.543

Merhaba arkadaşlar, yemek tariflerini internette sadece bayanlar aramıyor. Gel gelelim evli değilseniz, öğrenci olabilirsiniz ya da bekar hayatı yaşayan birisi elbette kendin pişir kendin ye yapmak zorunda kalabilirsiniz. Tabi bu noktada kafanızdan yemek tarifi hazırlamak oldukça zor olacaktır. Bu konuda hemen sizlere devreye giren en büyük icat internet. Eskiden olsa anneyi arardınız şunun içine nekadar tuz atayım kaç gram olsun vb birçok soru ile kadını bıktırmak mümkündü 🙂 Ama devir artık değişti. Mesela internette gezerken yemek tarif sepeti diye çok güzel bir yemek tarifi sitesine: http://www.yemektarifsepeti.com denk gelmeniz mümkün.

Peki internetten ne tür yemek tariflerine ulaşmak mümkün olabilir? Hemen açalım biraz konuyu. Diyelim sabah 8 ayşam 6 çalışan birisiniz, işyerinde öğle yemeğinizi yediniz ama akşam eve gelince dışardan yemek yemeye bıktıysanız işte bu site tam size göre. Birazda içinizde yetenek varsa gerçekten karnım aç ama midem bayram etsin istiyorsanız hariak tarifler burada.

İlk önce çook güzel bir çorba tarifine bakalım, mesela mercimek çorbası evde hazırlanan en basit yemeklerden birisi. hadi onu beğenmiyosunuz domates çorbası olur, en kötü ezogelin çorbası alırsınız yanına misler gibi ilk yemeğimiz hazırlanır. Sonrasında çorba tek gitmez yanına ne yapalım. Malzemelere baktık eksik çoksa en kötü makarna yaparsınız yada pilav. Tabi pilavı beceremeyince dibini tutturmak mümkün yada çok ayarsız olursa lapa olabilir. Lapa yapmamak içinde oldukça dikkat etmek lazım ki tariflerde bundan oldukça söz ediliyor. pilavıda yaptınız ama yininede hamaratlığım konuşsun istiyorsanız yanına malzemede varsa güzel bir tavuk sote yaparız yada patatesli tavuk yaptıkmı ohh mis. Şimdi karnımızı doyuralım diyecem ama durun bir dakika salatayı unuttuk. Salata tarifleri için : http://www.yemektarifsepeti.com/category/baslangiclar/salatalar

Salatalar olmazsa olmazımız, mesela yemekle beraber güzel salata tariflerine ulaşırsak ortaya bir çoban salata yada göbek salata tadından yenmez. Tüm bunları yaptık ama yemekten sonra tatlımız eksik, bi zahmet tatlıyıda tariften uğraşmayalım diyorsanız eve gelmeden önce pastaneden yada bir tatlıcıdan gözümüz doyacak kadar güzel bir tatlı aldıkmı işte sana mis gibi bir yemek. Valla iştahım kabardı 🙂 Sitemizde yemek, tatlı, çorba gibi herşeyin tarifine ulaşabilirsiniz. Detaylara ulaşmak için linklerdeki siteye tıklayıp gidebilirsiniz. Şimdiden hepinize afiyet olsun efendim.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Samsung Galaxy S7 Sahnede!

Samsung Galaxy S7 Sahnede!

24 Şubat 2016
2.836
2016 Celp Dönemleri

2016 Celp Dönemleri

30 Ocak 2016
1.546
Kösem Sultan ve Torunu 4. Mehmet

Kösem Sultan ve Torunu 4. Mehmet

08 Haziran 2016
1.395
2016 Yeni Bilgi Sitesi Kozbon

2016 Yeni Bilgi Sitesi Kozbon

14 Temmuz 2016
7.184
Man Of Steel (2013)

Man Of Steel (2013)

26 Haziran 2013
1.303
Samsung Galaxy S7 Kılıf

Samsung Galaxy S7 Kılıf

30 Aralık 2015
1.659
Apple TV incelemesi

Apple TV incelemesi

07 Mart 2016
1.146
iPod Classic’in Sonu Mu Geliyor?

iPod Classic’in Sonu Mu Geliyor?

11 Eylül 2013
1.307