2017 yılında çıkacak oyunlar

0

2017oyunlariOyun Dünyası 2017 yılında birbirinden güzel oyunlar ile hayatımıza girmeye hazır. Özellikle son zamanlarda PS4 , Bilgisayar ve akıllı telefonlarda oyun oynama oranlarının giderek artmasından sonra kullanıcıların en çok merak ettiği soruların başında gelen 2017 yılında çıkacak oyunları sizler için araştırdık ve detaylı bir inceleme yaptık. Ancak burada 2017 yılında çıkacak olan bütün oyunlar yerine en çok tercih edilen oyunları açıklayarak sizlere bilgi vereceğiz.

2017 yılında çıkacak oyunlar listesinin ilk sırasında sizlere South Park’ın The Fractured Buy Whole oyunu hakkında bilgi verelim.

Aralık ayında karşımıza çıkması beklenen bu oyun biraz ertelemeye uğradı. Bunun nedeni ise oyun içerisinde farklı özelliklerin ve yeniliklerin oyun severleri tatmin edici boyutlara uğraması oluyor. Özellikle oyun içerisinde yer alan grafiklerin tatmin edici boyutlarda olması oyunun merakla beklendiğini bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan ancak bu yılın başında çıkması beklenen oyun Shenmue 3’de merakla beklenen oyunların başında geliyor. Özellikle son zamanlarda ciddi bir kullanıcı kitlesine erişen bu oyunda yer alan grafikler ve karakterlerin özelliklerinin başarılı bir şekilde oluşturulmasından sonra oyunun 2017 yılı içerisinde nasıl bir kitleye hitap edeceği merak konusu olmaya başladı. 2016 yılında il gün 2 Milyon Dolar hasılat yapan bu oyunun serisinin gelip gelmeyeceği ise oyun çıkmadan merak konusu olmaya başladı. Ryo hazuki karakterinin hikayeleri yine oyun severler tarafından en yakından takip edilecek gibi duruyor.

Sony firmasının çıkartacağı Days Gone oyunu en çok merak edilen oyunlar arasında ilk sıralarda kendisine yer buldu. Özellikle başarılı efektleri ve görsel güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken bu oyunun nasıl bir satış rakamı yakalayacağı merak konusu olmaya başladı. Ancak 2017 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen bu oyunda grafiklerin gerçeğe yakın olması kullanıcıların sabırsızlıkla oyunu beklemesine neden oldu. Oyunun konusunu merak edenler için Days Gone oyunu duygusal zombi oyununu bizlere yaşatacak.

24 Ocak 2017’de karşımıza çıkacak olan Resident Evil 7 en çok beklenen oyunlar arasında kendisine yer buldu. Bundan sonra çıkarttığı oyunlarda PlayStation’a özel oyunlar çıkartan firma bu sefer kitleyi daha geniş tuttu ve oyunu bütün platformlara uygun hale getirdi.

2017 yılının Şubat 14’de çıkacak olan oyunu For Honor’da geliştirilmiş efektleri ile şimdiden merak edilenler listesinde kendisine ilk sırada yer buldu. Oyunun konusunda yer alan tarihinin en ünlü savaşçılarının bulunması bu konuda bizlerin gerçekten harika bir zaman geçirmesine fırsat verecek.

Outlast 2 oyunu da bu yıl ortasında karşımıza çıkacak yeni oyunlar arasında. Özellikle son zamanlarda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşan bu oyunda yeni karakterlerin ev farklı hikayelerin yer alacak olması dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterecek gibi duruyor.

Horizon Zero Dawn oyunu ise oyun marketlerde 28 Şubat 2017’de karşımıza çıkacak. Özellikle grafikleri ve karakterleri ile oldukça dikkat çeken oyun olma gösteren bu oyunda yer alan hikayenin diğer oyunlardan farklı olması dikkatleri üzerine çekmesine neden oldu. Konu olarak günümüzden 1000 sonrasında yaşanacak olanları konu alan Horizon Zero Dawn’da görsel efektler sizleri büyüleyecek gibi duruyor.

2007 yılında oyuncuların karşısına çıkan Mass Effect Andromeda Mart 2017 yılında karşımıza çıkacak oyunların başında geliyor. Özellikle kumanda Shhefir ve Liyana gibi karakterlerin hayat bulduğu bu oyunda Andromeda sistemine giderek oyun içerisinde sizlere unutulmaz zamanlar geçirme şansını yakından bulmuş olacaksınız.

Yazıya Oy Verin..

Bunlarda ilginizi çekebilir

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.