SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

4.5 İçin Şarjınızda Yeterli mi?

Ads 4 Nisan, 15:00'de eklendi

4.5 G ile daha kaliteli ses ve daha hızlı internete kavuştuk. Ancak unutmayın ki, bu teknoloji verimliliği artırdığı kadar batarya gücünü de daha hızlı tüketiyor! Filmler daha hızlı yüklenecek, Wattsapp daha hızlı, Youtube daha hızlı, Facebook daha hızlı… Bu hızda sorun yaşayabileceğiniz en önemli sorun şüphesiz sizin hızınıza yetişmekte zorlanacak olan bataryanız! Otobüste, gezide, okulda… Sanal dünya ile aranıza girebilecek bu kara kediden nasıl kurtulabilirsiniz?

Teknoloji birkaç yıldır buna çare buldu ve ismini: Power Bank koydu! Ancak bu sefer de piyasayı dolduran kalitesiz ürünler bu ürüne olan güveni sarstı! Üzerine 3 000, 5 000, 10 000 mAh yazılan ürünler telefonlarımızı bazen bir kere bile tam olarak şarj edemeyince hayal kırıklığına uğradık! Power Bank sektörünün ilklerinden olan firmamız, bu boşluğu doldurmak için bir kalite örneği olacak şekilde, P-Pal markasıyla iki yıl garantili, tam kapasite ve Panasonic marka bataryalar kullanarak tüketicinin tam güvenini kazanan ürünlerini sundu.

www.powerbank.gen.tr sitemizde onlarca ürün arasında göreceğiniz P-Pal marka ürünleri gönül rahatlığı ile alıp kullanabilir ve böylece şarjınızın 4.5 G’nin hızına yetişmesini sağlayabilirsiniz!

Yolda kalmayan!

Kesilmeyin!

Kapanmayın!

P-Pal ile bir hafta şarj sorununu unutun!

www.powerbank.gen.tr

 

4.5 İçin Şarjınızda Yeterli mi?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.