SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

9 Aralık 2016 Vizyona Girecek Filmler

Haberler 2 Aralık, 12:02'de eklendi

ofis-partiEveeeet uzun zamandır çoğu insanın beklediği filmleri bizlerde bekliyoruz tabi. Sırada ne tür filmler var bilmeyenler için hemen kısa bir özet geçelim istedik. Başrollerinde tolga çeviğin yer aldığı “sen benim herşeyimsin” vizyona girecek ilk filmimiz olarak görünüyor.

Filmin konusundan kısaca sizlere bahsedecek olursak eğer,  Sedat babasını küçük yaşlarda kaybetmiştir ve babasının hayatında tüm korkularıyla yüzleşmesi konusunda verdiği öğüdü asla unutmaz. Kendisi kemer’de tek başına hayatına devameder. Babasının öğüdünü kesinlikle tutamaz ve gündelik işler yaparak hayatını geçindirir. Sedat eski ilişkisinden bir çocuğu olduğunu öğrenir ve bu çocuk onun elimne gelince hayatı komple kökten değişecektir. Hiç ummadığı bir anda kendini baba olarak bulan sedat kızı için, ona güzel bir hayat verebilmek için tüm korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır ve bunu başarmalıdır. Yıllar içinde kızını çok seven ve ona bağlanan Sedat birgün annesinin çıkıp gelmesiyle kızını kaybetmemek için herşeyini ortaya koyacaktır.

Diğer filmlerimizden biriside çılgın ofis partisi filmi. Oyuncu kadrosundaki isimler; Jennifer Aniston ,  Jason Bateman ,  Jamie Chung ,  Olivia Munn ,  T.J. Miller yer alıyor. film konusundan bahsedecek olursak birazcık sizlere Zenotek CEO’su Carol erkek kardeşinin şirket şubesini kapatma kararı alır. Erkek kardeşin adı clay bu arada. Clay ve Baş teknik görevlisi şirketi kurtarmak için plan yapmaları gerekir ve arkadaşlarını toplarlar. Carol’ı etkilemek adına efsane bir noel partisi düzenleme kararı alırlar, hedefi tam 12den vurdum diyecekken ofiste işler çığırından çıkar ve ortalık karışır.

Ayrıca son olarak eklemek istediğimiz bir yabancı dizinin haberi diyelim yada müjdesi. Elementary türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yerini almış bulunuyor. Efsane diyeceğimiz bir dizidir ve sizler için tüm bölümleri dublaj olarak eklemeye devam ediyoruz.

9 Aralık 2016 Vizyona Girecek Filmler
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.