SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Android’de Gizli Dosyalar Nasıl Görünür Yapılır?

Ads 8 Mayıs, 13:47'de eklendi

Bazen akıllı telefon, tablet ve PC ler de saklı tuttuğumuz dosyaların ne kadar güvende olduğunu tam olarak kestiremeyiz. Güvenlik endişeleri yaşadığımız bir programa sahip isek, bunun nedenini tam olarak araştırmakta fayda olduğunu belirtmek isteriz. Android işletim sistemlerinde, çözüm için birçok patrik yöntem var aslında. Bunların neler olduğunu merak ediyor, dosyalarınızı en iyi program konumunda sakladığınızdan emin olmak istiyorsunuz.

Daha önce android işletim sistemlerinde kullanıcılar dosyalarını gizleyebiliyorlardı. Şimdi gelişen birçok özellik sayesinde eski sistemi de arar olduk. Peki, android’de gizli dosyaları gizleme işlemi nasıl gerçekleşebilir? Bunu oldukça merak ediyor. Dosyalarımızda ki verileri en doğru ayarda saklama imkânını elde etmiş oluyoruz. Şimdi sizlere bu merak uyandıran dosyaları nasıl gizlersiniz tüyolarını vereceğiz.

Android’de Gizli Dosyaları Nasıl Görünür Yapabiliriz?

Bunun için birden çok özelliği etkinleştirmeniz gerekebilir. Daha önce gizlenen dosyalar hakkında şu ayrıntılara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle bulamadığınız dosyalar bazen görünmeye biliyor. Bu da sizin için acı bir kayıp olabiliyor. Bunun için yapmanız gereken android’de ki gizli dosyaları bulma işlemi olacaktır.
Bunu yapabilmeniz için, ayarlar sekmesine gitmeniz gerekecek. Daha sonra dosya gezgini menüsünü göreceksiniz. O menüye geçiş yapıyorsunuz. Yakın zamanda kaydettiğiniz verinin ya da klasörüne adını tam olarak nasıl kayıt altına aldıysanız o şekilde yazıyorsunuz.
Dosya gezginine bul kısmına dosya adını yazarak, gizli kaynağa ulaşıyorsunuz.

Android’de Gizli Dosyalar Nasıl Görünür Yapılır?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.