SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

APK Nedir ve Nasıl Yüklenir?

Ads 3 Ağustos, 11:36'de eklendi

Evet çok kısa bir sürede yayılan ve neredeyse mağazaların önüne geçen Apk*kelimesi hakkında sizlere detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle Apk’nın açılımının*Android Package olduğunu söyleyelim. Mağazadan uygulamaları indirirken siz de biliyorsunuzki otomatik olarak cihaza yükleniyor ve herhangi bir ekstra yükleme işlemi ile uğraşmıyorsunuz. Mağaza yazılımı sizin için burada gerekli olan her şeyi hallediyoruz.

Apk ise tıpkı bilgisayara manuel olarak bir dosya kurmaya benziyor. Oyunların, uygulamaların direk kendi yükleme dosyasını cihazınıza sizlere yüklüyorsunuz. İşte tam burada merak edeceğinizi düşünüyoruz; “Kolaylıklama yüklemek varken neden bunu tercih edeyim?” cevabı çok basit, çünkü Apk’lar özelleştirilebiliyor ve istediğiniz hale getirilebiliyor

Örneğin Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunu Temple Run oyunu orjinal haliyle cihazınıza yükleniyor. Fakat siz internet üzerinden Temple Run oyununun hileli apk dosyasını indirerek doğrudan sınırsız paralı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Apk yüklemesi ise sanıldığı kadar zor değil, hatta sadece tek bir dokunuşla halledilebiliyor. İndirmiş olduğunuz dosyayı doğrudan üzerine basarak açıyorsunuz ve yükleme işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşiyor.

APK Nedir ve Nasıl Yüklenir?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

apk 28 Aralık 2016

güzel bir site, yakından takip ederim. teşekkürler