SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Avrupa Şampiyonası Haziran’da start alıyor.

Ads 30 Mart, 00:18'de eklendi

Avrupa’nın devlerinin yarışacağı turnuvada öne çıkan takımların Euro 2016 maç tahmin ve analizleri uzmanlarınca hazırlanmış favori 11’lerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
İlk takım İngiltere. Dünyanın ilk milli takımı olan İngiliz futbol takımının muhtemel ve favori 11’i bakın nasıl şekillenmiş.
İNGİLTERE

İkinci takım ise Fransa. Ev sahibi olan Fransa’nın en beğenilen 11’i ise dünyaca bilinen isimler elbette. Terör saldırılarından olumsuz etkilenen ülke milli takım başarısı ile bir nebze olsun mutlu olabilecek mi?

FRANSA

Turnuvanın en dikkat çeken isimlerinden 2014 Dünya Şampiyonu Almanya. Turnuvaya damga vuracak isimlerden Almanya. Kadrosunda Gündoğan ve Özil’i de bulunduran Almanlar takımları adına bir şampiyonluk daha eklemek istiyorlar.
ALMANYA

İtalya da futbolun dev isimlerinden. Son dönem çok parlak olmasa da eski günlere dönme telaşında takım. 3-4-3 yöntemini kullanması beklenen İtalya milli takımı Euro 2016’da bol gollü maçlar izletebilir bize. Grubunda iddialı olacağı çok net. Bakalım turnuvada nereye kadar gidecekler?
İTALYA

Turnuvanın gizli bombası olabilir Belçika. Son dönem ülkede yaşanan kargaşalardan uzaklaşıp biraz futbolla soluk almak isteyen ülkenin turnuva hazırlığı devam ediyor. Kadroda Thibaut Courtois, Vincent Kompany, Radja Nainggolan, Kevin De Bruyne and Eden Hazard’ın yer almasına kesin gözü ile bakılıyor.
BELÇİKA

Turnuvanın diğer güçlü ismi İspanya. Türkiye ile aynı grupta yer alan İspanya 2014 Dünya Şampiyonası hayal kırıklığını telafi etme derdinde olacak görünüyor.
İSPANYA

Avrupa Şampiyonası Haziran’da start alıyor.
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.