SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Büstiyer ve Jartiyer uyumu

Ads 30 Mayıs, 15:41'de eklendi

büstiyer modelleri büstiyer dış giyim ve büstiyer iç giyim olarak ikiye ayrılır. Günlük büstiyer ve fantezi jartiyer modelleri ise iç çamaşırı konusunda iki kategoride yer alır. Büstiyer nedir? Ne işe yarar? Askılı veya askısız modelleri olan üst giyim ürünlerindendir. Geniş dekoltesi ve şık tarzı ile modayı takip eden kadınların tercihi olmaktadır. Büstiyerlerin Özellikle geniş omuzlu kadınlarda daha güzel durması bilinmektedir.

Büstiyerler genellikle işlemeli ve desenli olmaktadır. Büstiyer kadınları daha kadınsı gösteren ve güzelliğini gözler önüne sunan bir giyim ürünüdür. İç çamaşırı alanında kullanılan büstiyer modelleri  jartiyer gelinlik

çorabı ile kombine edilir. Vücut hatları keskin olan kadınlarda şık durması ve seksi göstermesi ile fantezi giyimin önemli parçalarındandır.

Yüksek bel pantolon ya da etekle kombinlenen dış giyim büstiyer modelleri ise 2016 yılının moda ürünlerinden birisidir. Göğüsleri çok büyük ya da çok küçük olan kadınlar için çok uygun olmaması ile göz zevki yaşatmaktadır. Giyip çıkarması zor olması ile aceleci ruhlu kadınlar için uygun olmayan bir giysi türüdür. Genel kullanımı düğünlerde gelinliğin altına giyilmesidir. Sipariş için resmi satış sitemiz http://www.jartiyercorap.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Büstiyer ve Jartiyer uyumu
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.