SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Cep Telefonu Kılıflarında Verus Kalitesi

Ads 26 Ocak, 20:51'de eklendi

Günümüzün ileri gelen telefon liderlerinin tasarlamış oldukları Apple ve Samsung firmalarının ürünü olan iPhone 6S, Samsung Galaxy Note 5 ve Samsung Galaxy S6 akıllı cep telefonlarının ağırlıkları ve boyutları ile ilgili karşılaştırma yapacağız.

verus-galaxy-note-5

İlk olarak Samsung Galaxy Note 5 akıllı cep telefonu kalınlık olarak 7.6 mm gibi küçük bir rakama sahip. Bu da ekranının büyüklüğü ile genişliği arasında zıt bir kavram yaratmakta ve ince bir görünüme sahip olmaktadır. Yüseklik 153.2 mm ve genişlik olarak ise 76.1 mm gibi muazzam değerlere sahip bir cihaz. Bu yüzden Samsung Galaxy Note 5 kılıf tasarlanmış ve cihazın korunurluğunu daha da artırmışlardır. Note 5 tercih eden kullanıcıların çoğunluğu bunun yanı sıra Samsung Galaxy Note 5 kılıf tercih etmektedir.

verus-galaxy-s6

Diğer telefonumuz ise Samsung Galaxy S6 akıllı cep telefonu kalınlık olarak 6.8 mm ile Note 5’den daha ince, yükseklik olarak bakıldığında 70.5 mm ile daha küçük bir telefon görünümündedir. Genişliği ise 143.4 mm ile kendi açığını muazzam derecede kapatmayı başarabilmiş bir teknoloji harikasıdır. Bu teknoloji harikası cihazı korumanın birkaç yöntemi olmasına rağmen en güvenilir olanı ise Samsung Galaxy S6 kılıf. Samsung Galaxy S6 kılıf sayesinde cihaz kullanıcıları rahat bir nefes alacak ve değer verdikleri cihazlarını kırılmalara ve çiziklere karşı daha uzun bir süre dayanılır tutacaktır. Bu sayede ise cihazın kullanılabilirlik ömrünü uzatmayı hedefleyeceklerdir.

verus-iphone6-6s-kilif

Son olarak sizlere tanıtacağımız ürün olan iPhone 6S akıllı cep telefonu ağırlık olarak 172 gram, yükseklik olarak 158.1 mm, kalınlık olarak 7.1 mm ve genişlik bakımından ise 77.8 mm gibi güzel ve büyük değerlere sahiptir. Büyük olduğu kadar ince olan iPhone 6S kullanıcıları bu dev firmanın üretmiş olduğu iPhone 6S kılıf sayesinde cihaz kullanıcılarının kalpleri rahat ve telefonları ise güvende olacaktır. iPhone 6S kılıf tüm teknoloji mağazalarında diğer kılıflardan pahalı olarak satılmakta fakat diğer cihaz kılıflarından daha üstün bir koruma sağlamaktadır. Bunun sayesinde telefon kullanıcıları satın alırlarken hiç de tereddüt yaşamayacaklardır.

Cep Telefonu Kılıflarında Verus Kalitesi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.