SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Çocuklara Özel Eğlence Merkezleri

Ads 10 Mart, 12:57'de eklendi

Günümüzde belkide ailece dışarı çıkmak için ilk tercihimiz çocuğumuzun ilgi alanı olabilecek bir mekan veya buraya yakın bir mekan seçmek oluyor.Çocuklar için son yıllarda yapılan çok sayıda özel tesis bulunmakta.Bu tesisler arasında birbirinden güzel eğlence mekanları bulunuyor.Bu mekanlardan birkaçını tanıtalım.

Çocular için Eğlence Merkezleri ve Parklar

Vialand*

Türkiye’nin en büyük eğlence merkezlerinden biri olan*Vialand bahar ayı ile birlikte en çok tercih edilen mekanların başında geliyor.Vialand içerisinde her yaş grubu çocuk için eğlence mevcut.Bu tesis hakkında daha detaylı bilgiyi şu Vialand adresten alabilirisiniz.

jurassic land

Dinozorlar şehre indiler diyebiliriz.Türkiye’nin tek Dinozor temalı parkı olan bu tesis milyonlarca yıl öncesine yolculuk yapmanızı sağlayacak.Tesis ücretleri, ulaşım ve diğer bilgilere şu*jurassic land adresten ulaşabilirsiniz.

Minopolis

Çocuklara özel temalı bir şehir olan minopolis kendine ait para birimine bile sahip.Birçok meslek barındıran bu yer çocuklarınızı eğlenceli aktiviteler ile geleceğe hazırlıyor diyebiliriz.

İstanbul Akvaryum

İstanbul’da belkide çocuğunuzla birlikte sizinde keyif alabileceğiniz en iyi mekanlardan biride İstanbul Akvaryum.İçerisinde çok sayıda canlı türü ile temalı bir akvaryumda harika bir geziye çıkabilirsiniz.

Listemizin sonuna geldik.Sizlerde çocuklarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz bu mekanları tercih edebilirsiniz.Daha fazla yer için kaynak olarakda kullandığımız şu Seyahat Dergisi adresi*ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklara Özel Eğlence Merkezleri
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.