SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

En Popüler Kamera Uygulaması Retrica İndir

Ads 24 Ocak, 12:01'de eklendi

Gün içerisinde özel anları ölümsüzleştirmek için, birbirinden renkli ve eğlenceli fotoğrafları, Retrica indir uygulaması ile bambaşka bir tarzla mobil cihaz ekranınızı süslemeye ve ekranı tek bir parça ile birden çok resimle donanabilirsiniz.

Poz sınırlaması olmayışı ve özel filtreleme özelliklerine sahip oluşuylada diğer benzer uygulamalara, adeta meydan okuyor.

İngiltere ve İtalya gibi gelişmiş ülkeleri de kapsayan 65 ülke tarafından, en iyi fotoğrafçılık uygulamasına ait kategori de en yüksek oyla birinci seçilen, Retrica indir anılarınızın, eski fotoğraflar gibi sararıp solmasına müsade etmez ve her zaman ilk günkü canlı renklerini muhafaza eder.

retrica indir secenekleri

Adeta anılarınıza saygı gösteren bir şekilde eskimelerine ve yıpranmalarına izin vermeyen müthiş bir uygulama.

Bir biri ardına çekilen pozları, sizin seçtiğiniz çoklu çerçeve eşliğinde sevdiklerinizle paylaşma olanağı sunan, birbirinden farklı yerleşim düzenine sahip, zamanlayıcı özelliği ile kimseye ihtiyaç duymadan fotoğraf çekebilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğraflarınızı Retrica uygulaması ile filtreleyin, süsleyin ve yükleyin!

Google Play Store imzalı Retrica’ya hiç bir ücret ödemeden sahip olabilir, fotoğraflarınıza istediğiniz dokunuşu yapabilir ve sosyal paylaşım sitelerinde keyifle paylaşabilirsiniz.

Eski dönemler de fotoğraf sadece özel günlerde çekiliyordu. Şimdi ise, zaman ve mekan sınırlaması olmadan, dilediğin her an çekilip, sadece belli bir ölçüye sahip, albümleri değil size ait olan sanal veya gerçek tüm albümleri ve mobil cihaz ekranlarını süslüyor.

Anılarınızı en güzel şekilde saklayıp, farklı resim modları ile keyifli ve şaşırtıcı resimlerinizi, kendinize ait sosyal hesabınızda paylaşabilirsiniz.

İster orjinal renginde isterseniz de nostaljik tonlarda, resimlerinizi ayarlayabilir ve filtreleme özelliği ile çok daha canlı görünmelerini sağlayabileceğiniz eğlenceli bir uygulama olan, Retrica indir ile, birbirinden farklı görüntülerinizi aynı karede buluşturabilirsiniz.

Birilerinin gelip, deklanşöre basmasını rica etme dönemi biteli çok oldu belki, şimdi çok popüler olan selfie (özçekim) ve selfie çubuğu ile, herkesin aynı anda, aynı fotoğrafta bulunmasını sağlıyor.

retrica indir en güzel selfie cek

Peki bu karenin kalitesini arttıracak bir uygulama ne dersiniz?

Retrica uygulaması bu konuda size en güzel anılarınızı daha da güzelleştirmek için, iyi bir fırsatsunuyor. Haydi şimdi sizde hemen akıllı cihazınızla, Google Play Store mağazasına girip, Retrica indirin!

Filtrelenmiş, tonlanmış farklı görünüme sahip, bambaşka, nostalji havasına sahip resimlerle galeriniz çok daha renkli ve alışılmışın dışında olacak! Bir uygulama ile fotoğraflarınızı düzene sokabilecek olmanız biraz enteresan gibi, değil mi? Ama hepsi Retrica ile çok gerçek!

En Popüler Kamera Uygulaması Retrica İndir
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.