SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Fear the Walking Dead dizisini yakından inceliyoruz

Ads 24 Nisan, 18:45'de eklendi

Fear the Walking Dead Yakından İnceliyoruz.

Virüsün ortaya çıkışında nelerin yaşandığını anlatacak olan dizi önümüzdeki 2015 Ağustos ayında başladı ve şuan 2. Sezonu ile devam etmekte.

The Walking Dead’e göndermeler yapılacak olan dizinin ilk sezonunun finali de Rick’in uyandığı ana bağlanmıştı. Buna rağmen dizinin The Walking Dead ile birleşmeyeceği söyleniyor.

2. Sezonu ile yayına devam eden dizinin toplamda 5 sezon sürmesi planlanıyor, dizinin ilk sezonu 60 dakikalık 6 bölümden oluşuyor.

Fear the Walking Dead dizisi The Walking Dead’in aksine hikaye değil aksiyonu ön plana çıkardı.

Gerilim yüklü bir kurguya sahip olan dizide kan gövdeyi götürüyor ve sezon finali birçok ölüme sahne oldu. Resmi bir açıklama olmasa da The Walking Dead’de rol almış bazı karakterlerin bu dizide de oynaması bekleniyor. Ayrıca Darly Dixon hayranı izleyiciler için “Crossbow” kullanan bir karakter olacağı da söylentiler arasında yer almaya devam ediyor.

Dizinin başrolündeki isim: Cliff Curtis

Dizinin şuana kadar 2. Sezonunda 2 bölüm çıktı gelecek bölüm bu hafta yayınlanacak.

Dizinin en güncel bölümü olan Fear the Walking Dead 2. Sezon 3. Bölüm Türkçe altyazılı olarak Dizi 720p farkıyla 25 Nisan Pazartesi günü izleyebileceksiniz.

Güncel Yabancı Diziler

En güncel yabancı diziler arasında Game of Thrones, Fear the Walking Dead, Lucifer, Banshee, The Originals, Grimm, The Flash, Arrow, Limitless, Legends of Tomorrow yer almakta, tüm bu dizilere Dizi 720p aracılığı ile ulaşmak mümkün.

Fear the Walking Dead dizisini yakından inceliyoruz
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.