SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Fotomontaj Keyfini Yaşayın

Ads 13 Eylül, 04:35'de eklendi

Teknolojinin son yıllarda ilerlemesi özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için zamanı ölümsüzleştirmek adına fotomontaj sayesinde ilginç fotoğraflara sahip olmanız anlamına gelmektedir. Komik ve birbirinden farklı uygulamalarla duygusal ve sizi anlatan resimler elde edebilirsiniz.

Kendi resminize değişik konumlarda yazılar ekleyip fotomontaj yapma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için özel bir programın olduğu ve program sayesinde fotomontaj gerçekleştirilmektedir. Arkadaşınıza veya sevdiğinize sürpriz yapmak adına karşı tarafın ve sizin resminizle farklı surat veya değişik ortamlarda resimlerin çekildiği ortaya çıkmaktadır. Yüzünüz, saçınız ve yapmak istediğiniz her şeyi fotomontajla değiştirebilirsiniz.

Siz de fotomontaj programı sayesinde resimlerin üzerinde son derece kolay ve basit bir işlemle yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar veya sevmediğiniz kişileri kızdırmak adına komik resimler çıkarmakta sizin elinizdedir. Bilgisayarınızdan seçtiğiniz resmi düzenleme yaparak ayarlayıp başka resmin üzerine yerleştirerek programın yönlendirmesi ile dikkatli bir şekilde yapılması gerekenleri yaptığınızda gözlerinize inanamayacaksınız. Resmi büyütüp küçültme veya vücudunu değiştirme grafik programlama, renkler, slâyt ve yazılarla resimlere fotomontaj ile yapılmaktadır.

Fotomontaj Keyfini Yaşayın
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.