Galaxy Note 4 Dahada Hızlı Olacak

Son aldığımız haberlere göre Samsung Galaxy Note 4 yenilenecek olan işlemcisi Snapdragon 810 ile daha hızlı olacağını gösteriyor. Şirket amiram gemisi telefonunun farklı ve geliştirilmiş modeli ile 2015 yılında geleceği haberini duyurdu.

Telefondaki değişiklik şöyle oluyor var olan Qualcomm Snapdragon 805 yerine Qualcomm Snapdragon 810 işlemcisi olacak. Snapdragon işlemciler akıllı telefonların güç motoru yerine kullanılıyor. Galaxy note 4 yeni işlemci sayesinde ilk mobil cihaz olacağı belirtilmiş. İşin tuhaf yanı ise Snapdragon 810 işlemciden samsung haber bültenlerinde söz edilmedi ama raporlarına göre telefona dahil edileceği bildirildi.

samsung galaxy note 4

Bu eklenecek olan yeni çipten bahsedecek olursak eğer, nedir ne işe yarar vs çipimiz phablete kablosuz 4k video akışı veya bir konsolda oynadığınız gibi oyunlar oynamayı mümkün kılabilen performans yeteneği mevcut olacak. Tabi ihtiyacınız olursa Note 4’ü ev bilgisayarı olarak dahhi kullanabileceksiniz. Samsung yaptığı açıklamada telefonda daha hızlı bir LTE teknolojisini başarmışlar. Yeni işlemci telefona 4G LTE-A hızı verecek, tabi buda normal LTE hızının yaklaşık olarak 4 katı olacak.

Galaxy Note 4Galaxy Note 4 işlemciGalaxy Note 4 özellikleriGalaxy Note 4 testslidersnapdragon 810teknik özellikler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle