SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Galaxy S7 ve Note 5 Ekran Koruyucu Modelleri

Ads 8 Haziran, 12:29'de eklendi

Android, gün geçtikçe daha iyi bir özveri ile kendini geliştirmekte ve çok daha iyi bir konuma gelmekte. Bunun en büyük ve en kuvvetli noktalarından bir tanesi elbette Google’ın Android’i satın alması. Özellikle Google devriminden sonra epey gelişme gösteren ve kendi içerisinde dahi bölümlere ayrılan Android; kendine has dünyasını muazzam bir şekilde koruyor ve kollamaya devam ediyor. Bunun yanında, pek çok markanın cihazını da saf android şeklinde yahut Android içerisine başlatıcı şeklinde döşeyen Google; bu durumun ilerlemesinden de epey hoşnut zira günümüzde Android İşletim Sistemi üzerine kurulu pek çok marka ve cihaz; model mevcut. Elbette, bu markaların en önemlilerinden bir tanesi Samsung. Kore devi, geçtiğimiz yıllarda finanse ettiği telefon dünyasını bu yılda da domine etmenin haklı gururunu yaşamaya çalışıyor ve bu konuda da hayli mutlular. Özellikle, Galaxy S7 ve Note 5 cihazlarının gelişleri ile birlikte, gayet iyi bir hasılatla yılı kapatan ve açılışında da hayli iyi bir başlangıç yakalayan Samsung; bu gelirini kesinlikle Android’e ve elbette yazılımlarını kendi içinde geliştirmesine borçlu.

Note 5; S pen desteği ve pek çok özelliği ile kurumsal kullanımın şahını yapıyor ve hemen her şeyi üretebileceğiniz bir tablet telefon olarak karşımıza çıkıyor. Sunumlar, grafikler ve web dosyalarını kolaylıkla takip edebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz Android mekanizması ve olabildiğince iyi bir optimizasyon sistemi ile Note 5; özellikle kurumsal kullanımda tercih edebileceğiniz türde bir telefon.  Ancak, her akıllı telefonda olduğu gibi Note 5 ekranında da bir hassasiyet yok değil. Bu sebepten Note 5 ekran koruyucu satın almanız, cihazı satın aldıktan hemen sonra darbelere karşı sizi koruyacaktır.

Galaxy S7 ise, yine sükse yapan Samsung modellerinden bir tanesi. Edge serisi ile kavisli ekran seçeneğine de sahip olan Samsung S7; yine kavisli ekranın verdiği hasar ve darbe niteliği yüksek tehlike nedeni ile, Galaxy S7 ekran koruyucu edinmeniz tavsiye ediliyor. Bunun dışında, oldukça iyi özelliklere sahip olan telefonu direkt olarak edinebilmeniz, operatörleriniz aracılığı ile kolay ve mümkün.

Galaxy S7 ve Note 5 Ekran Koruyucu Modelleri
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.