SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Game of Thrones Dizisini İzle

Ads 6 Nisan, 14:03'de eklendi

Yabancı diziler arasında yer alan kitaptan uyarma olan Game of Thrones 6. Sezon izle dizisinin özellikle ilk sezonundan itibaren tüm dünyayı etkileyen bir dizi olması ile dikkat çekmektedir. Dizi olarak yapılması bütün Game of Thrones hayranlarını sevindirmiştir.

Game of Thrones

George R. R. Martin’nin ilk kitabı olan Game of Thrones’dan adını alması ve David Benioff ile D. B. Weiss tarafından dizi olması için hep beraber çalışılarak ABD televizyon kanalı olan HBO televizyon kanalında yayınlanmaktadır. Kitap olarak 1997 yılında En İyi Roman (Fantezi) olarak ödül olmasından sonra, dizi olarak yayınlandığı sene de 67. Emmy Ödülleri ile 12 tane ödül kazanmıştır.

Game of Thrones Dizisinin Ayrıntıları

İnternet sitesinden izleyebileceğiniz bu diziyi kategori olan yabancı dizi izle bölümünden izleyebilirsiniz. Dizinini ayrıntıları arasında yer alan oyuncuların yetenekleri ile birlikte birçok kişinin ilgilisini çekmesi ve yapım ekibi arasında yer alan en iyi kişilerin yer alması ile birlikte daha çok ilgi görmüş olan dizisinin efektleri ise diziye bambaşka bir boyut kazandırmıştır.

Game of Thrones 6. Sezon

Dizinin Game of Thrones 6. Sezon 1. Bölüm ’ü 24 Nisan 2016 tarihinde HBO kanalında yayınlanacaktır. Diziyi seven bütün hayranların ve izlemek için gün saymaları ile birlikte az kalan bu zaman içerisinde birçok teorileri ile de gündeme gelmektedir. En çok merak edilen olan Jon Snow’un ölüp ölmediği hakkındaki soru işaretleridir. 5. Sezonun finalinde hatırlayacağınız gibi kalbine darbe alması ile birlikte hayranlarının üzülmesi ve hala bu rol içerisinde geri dönüp dönmeyeceği konusunda soru işaretleri devam etmektedir. Kış bildiğiniz gibi bu dizinin en önemli noktasıdır. Ortaya daha birçok teori atılmıştır bu teorilerden bir diğeri ise Cersei Lannister ile başkentte ki son durumun ne olacağı olmuştur. Dizinin yayınlanan fragmanı ile birlikte biraz meraklar sönmüş gibi gözükse de daha çok merak uyandırarak gün saymalara başlanmıştır. Haydi hep beraber diziye 🙂

Game of Thrones Dizisini İzle
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.