SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Game of Thrones Tüm Bölümleri ile Dizi 720p’de izleyin

Ads 4 Mayıs, 15:47'de eklendi

Bir efsane haline gelen Game of Thrones tüm bölümlerini yeniden izlemek isteyenler ya da yeni izlemeye başlayacak olanlar için yüksek görüntü kalitesi ile Dizi 720p farkıyla izlenebilmektedir. Aynı adlı romandan uyarlanan ve ilk bölümünden itibaren efsanevi bir dizi haline gelen Game of Thrones 6. Sezon 2. bölüm ile devam eden bir dizidir. Bugüne kadar yapılmış olan dizilerin içinde en yüksek maliyete sahiptir.

Dizinin konusu; 9 büyük aile arasında geçen taht kavgalarının ve üstün gelme mücadelesinin entrikalar içindeki savaşıdır. Bu ailelerdeki lordlar, krallar, şövalyeler, yalancılar, ejderhalar ve türlü türlü olayları izlerken, dizi bittiğinde kendinizi sıkıcı bir gezegendeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Game of Thrones 6. sezon 3. bölüm yayınlanır yayınlanmaz en kısa zamanda sitemizde yerini alacak ve sizlerle buluşacaktır.

Merakla beklenen yeni sezonunun geçtiğimiz sezon başladığı ve yayınlanır yayınlanmaz 24 saat geçmeden sitemizdeki yerini aldı. Dizinin eski ve yeni tüm bölümlerini izlemek için Game of Thrones izle bölümüne girerek istediğiniz kalitede izleyebilirsiniz.

Şimdiden 7. Sezonun onayını almış olan bu dizi, dünyada en çok maliyete sahip olan dizi olma özelliğini de sağlamaktadır. Bir çok farklı ülkede eş zamanlı çekim yapan bir ekibi olan dizinin her bir bölümü sinema filmi kalitesinde çekilmektedir. İzleyicileri de en çok çeken özelliği, her bölümde kalitesini bozmadan ilerlemesidir.

Kaçan Bölümleri Yakalayın

Eskiden insanlar dizilerini sıkı sıkıya takip ederlerdi. Zira kaçan bölümün telafisi mümkün değildi. Sonra ki hafta verilen yarım yamalak özetler koskoca bölümün yerini dolduramıyordu. Şimdi ki dizi takipçiler ise bu yönden çok şanslı zira bırakın kaçan son bölüm derdini dizilerini sonra istedikleri bir zaman istemek gibi bir ayrıcalığa bile sahipler. İnternetten yapacakları  The Flash 2. Sezon 20. Bölüm tarzında bir aramayla izledikleri dizinin istedikleri bölümüne ulaşmaları son derece kolay oluyor. Haliyle son bölüm ne oldu derdiyle bir hafta beklemeleri gerekmiyor. Siz de internetten dizilerinizi takip edin siz de rahat edin. Dizi size uysun siz diziye değil. Keyifli seyirler dileriz.

 

Game of Thrones Tüm Bölümleri ile Dizi 720p’de izleyin
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.