SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Garanti Bonus Kart Limiti Arttırma

Ads 27 Temmuz, 17:34'de eklendi

Garanti bonus kart limiti arttırma işlemi hem ücretsiz, hem de çok kolay bir işlemdir! Kredibanka.org aracılığı ile paylaşmış olunan bu konu, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımlanmıştır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı sahibi iseniz, hemen kredi kartı limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bonus kart limitinize arttırmak için bir kaç farklı yöntem olmasının yanı sıra, Düzenli Limit Arttırımı talebi seçeneği de var. Garanti bonus card limitinizi ister; her defasında yeni “Limit Arttırımı” talebi yaparak işleme koyabilir, isterseniz “Düzenli Limit Arttırımı” talebinde bulunarak, düzenli aralıklarla kart limitinin artmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunları nasıl yapacağınızı öğrenmek ve uygulamaya koymak için, aşağıda vereceğimiz seçenekleri dikkatle inceleyiniz.

Bonus Kart Limiti Arttırma Talebi

Garanti Bankası müşterilerinin Bonus kredi Kartı Limit Arttırma talebi gerçekleştirmesi artık çok kolay!
Kartınızın limiti için artış talep edebileceğiniz yöntemler aşağıda tüm detayları ile birlikte belirtilmiştir.

  • SMS İle Kart Limiti Arttırma

Garanti Bankası’na kayıt ettirmiş olduğunuz adınıza kayıtlı cep telefonu numaranız ile; “ARTIR, TALEP ETTİĞİNİZ LİMİTİ, KARTINIZIN SON 6 HANESİNİ, AYLIK NET GELİRİNİZ” ile birlikte aralarında bir boşluk olacak şekilde 3340’a SMS yolu ile gönderebilirsiniz. Aynı işlemi yurt dışından yapmak isteyenler ise 3340 yerine 0532 752 33 40 numaraları telefona sms gönderebilirsiniz. (Örnek SMS: ARTIR 3000 627040 7000)

  • Garanti İnternet Şubesi İle Arttırma

Garanti bankası İnternet şubesinden bonus card limitinizi artırmak için; kredi kartları butonunun altından istediğiniz an Limit Arttırma talebi gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

  • Paramatik’ten Limit Arttırımı

Garanti Paramatik yardımı ile Limit artış talebinde bulunmak çok kolay ve hızlı bir yöntem!

Paramatik’ler aracılığı ile limit artış talebinizi; limitini arttırmak istediğiniz asıl kartınız ile “LİMİT İŞLEMLERİ” adımını takip ederek yapabilirsiniz.

Ayrıca Garanti bankası şubelerine giderek Limit Arttırımı talebinde bulunabilir, BonusFlaş uygulamasını cep telefonuza indirerek de anında limitinizi arttırım talebinizi işleme koyabilirsiniz.

Düzenli Limit Artış Talebi

Garanti Bonus Kredi kartına Düzenli Limit Arttırımı talep etmek isteyen banka müşterileri, Paramatik’lere giderek “LİMİT İŞLEMLERİ” adımı ile periyodik limit artışı onayı verebilirler. Bunun yanı sıra; Garanti bankası İnternet Şubesi aracılığıyla Düzenli Limit Arttırımı talimatı verilebilir.

Müşterilerin limit artış talepleri, bu taleplerin geliş sıralarına göre oluşabilecek en kısa süre içerisinde değerlendiriliyor. Limit artışı talep eden banka müşterileri, sonucu ekstre’lerinden ya da 444 0 333 Alo Garanti aracılığı ile anında öğrenebiliyor.

Kaynak: www.kredibanka.org

Garanti Bonus Kart Limiti Arttırma
5 (100%) 1 Oy verildi.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.