SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Hamile sütyeni nasıl olmalı?

Ads 30 Mayıs, 16:18'de eklendi

Hamilelik döneminin ilerleyen döneminde vücudun her bölgesinde olduğu gibi göğüslerde de büyük bir değişiklik meydana gelir. Bebeğin doğacağını haber veren bu değişimler bebeğin gelişimi için hazırlık yapmaktadır.

Kadın iç çamaşırları hamilelik döneminde tamamen yenilenmesi gerekir. Kısa süre içinde değişen vücut hatları eski iç çamaşırlarına sığmayacaktır. Hormon dengesindeki değişimin etkisi göğüslerin büyümesine ve ağırlaşmasına sebep olur. Bu dönemden itibaren vücut ve göğüsler hassaslaşır, ağrı ve sızı görülebilir. Bu dönemde büyüyen göğüslerin doğum sonrasında kendisini toparlaması için hamilelere özel tasarlanmış iç çamaşırları ile desteklenmesi gerekir. Hamile külot, hamile sütyen, hamile gecelik takımı, hamile gecelik gibi ürünler tamamen hamilelerin ihtiyaç ve rahatlığını göre tasarlanmıştır.

Hamile sütyenleri göğüslerin tahriş olmasını engeller ve formunu korumasına yardımcı olur. Doğum sonrasında sarkmış ve özelliğini kaybetmiş göğüslere sahip olmamak için emzirme sütyenleri ve hamile sütyenleri kullanılmalıdır. Bu dönemde rahatlığınıza yardımcı olacak ve kolaylık sağlayacak diğer bir iç çamaşırı ise lohusa ve hamile gecelik modelleridir.  Lohusa gecelikleri özel tasarımları ile emzirmeyi kolaylaştırıcı bölümleri ile hem şıklığınızı korumanıza yardımcı olur hem de konforlu bir emzirme sağlar. Hamile gecelik takımları ise pamuklu yapısı ile lohusa pijama takımı gecelikler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Penye gecelik modelleri rahat ve kullanışlı olması ile günlük kullanımda tercih edilmesi gereken iç çamaşırlarındandır. Ucuz fiyatlı gecelik modelleri arasında olan penye gecelikler sağlıklıdır. Naylon ve sentetik gecelikler gibi sağlığınızı riske edecek materyaller içermez. Hamilelik dönemi kısa bir dönem olduğu için çok pahalı iç çamaşırları ve kıyafetler yerine daha uygun fiyatlı iç çamaşırları tercih edilmesi yeterlidir. Sipariş için resmi satış sitesi http://www.hamilegeceliktakimi.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

Hamile sütyeni nasıl olmalı?
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.