SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

iPhone 6 ve 6S Kılıf Model Aksesuarları

Ads 12 Haziran, 15:13'de eklendi

Iphone 6 geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülüp Phablet boyutu ile devrim yaratan ve Plus modelleri ile tarafımıza “değiştiğini” söyleyen Apple’ın en sevilen modellerinden bir tanesiydi. Özellikle aksesuar bakımından zengin olan iphone 6 kılıf, ekran dayanıklılığını arttırıcı koruyucu filtreler ve benzeri malzemeler ile; zenginliğine zenginlik kattı denebilir. Bu sayede, aynı zamanda dayanıklı bir model üretmeye de çalışmış olan Apple; iki kat fazla çalışarak kendi çapında en iyi modeli yapmaya uğraşmış ve başarmış denilebilir. Son zamanların en çok tercih edilen modellerinden Iphone 6; tasarımı ve performansı ile dikkat çekenlerden. Kamerası, işlemcisi ve performansı ile tam bir canavar yaratan Apple, bir sonraki model için de beklentileri yüksek tutmakta.

Iphone 6S, hemen hemen Iphone 6 serisi ile aynı zamanda piyasaya çıkan bir cihaz ve Iphone 6’ya nazaran daha kuvvetli ve ağır nitelikli donanımlara sahip denilebilir. Çok küçük farklar olsa da, oldukça etkileyici bir nitelik farkı sunan ve telefon deneyiminde gerçekten gözle görülür bir farklılık yaşatan Iphone 6S serisi, hem normal hem de Plus modeli ile sahneye çıkmıştı. Iphone 6S kılıf ve telefonunuzun dayanıklılığını arttırmak için kullanacağınız bazı malzemelerin zenginliğinden bahsetmiyoruz bile. Bu koşullarda; Iphone 6S serisi, satış bazlı olarak da 6’dan birkaç tık öne geçmiş olabilir. Bunun yanında özellikle kurumsal bir cihaz arayanlar için, iş adamlarına uygun olan Iphone 6S Plus tercih edilebilir.

Iphone SE ise, daha çok nostaljiyi yaratmak ve anmak isteyen Apple hayranlarının tercihi olacaktır. Zaten, apple da bunu düşünerek hem az üretim hem de düşük fiyat seçenekleri ile Iphone SE modelini satışa sunmuştu. Oldukça iyi bir donanım ile sahneye çıkan Apple Iphone SE aynı zamanda yeni ve güncel sürümlere de oldukça uygun, yeni nesil bir “eski” model. Iphone SE kılıf bazında da oldukça estetik ve rengarenk tasarımlara sahip. Bunlardan pek çoğunu telefon mağazalarında bulabilmeniz mümkünken, piyasaya henüz giren bir telefonun bu denli fazla seçeneğinin bulunması da manidar. İyi ve Iphone 4 misali küçük bir telefon arayan herkes için.

iPhone 6 ve 6S Kılıf Model Aksesuarları
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.