SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

iPhone Modelleri için Ekran Koruyucular

Ads 8 Haziran, 12:33'de eklendi

Apple, yarattığı fiyat ve performans politikası sayesinde bugünlere muhteşem müşteri memnuniyeti ve kalitesi ile gelmeyi başardı. Gerek Ios işletim sisteminin yenilikçi duruşu, gerekse her ülkeye verdiği kaliteli hizmet ile adını duyuran Apple’ın Google kadar ünlü olmasındaki en büyük etken elbette Ios ve Iphone. Akıllı telefon olarak bilinen devrimle bir çağı kapatıp, diğer çağı açan Iphone’lar aynı zamanda Android’in gelişine de ışık tutan dokunmatik ve kullanıcıya yönelik telefonları üreten bir marka olarak Apple altında geliştirilmişti. Rakibi Android ise, bir süre önce Google tarafından satın alındı ve iki işletim sistemi de geliştirmelerine son hızda devam etmekte. Saf Android ve Saf Ios işletim sistemlerine baktığımızda ise; ikisinde de artı ve eksiler mevcut. Özellikle Iphone tarafındaki eksilerin en önemlisi güvenlik bakımından. Kapısı kilitli bir işletim sistemi olan Ios, içeriye herhangi birini almıyor ancak istediklerini aldığını gayet iyi bilen ve iddia eden bir kesim de yok değil. Özellikle devlet görevlilerinin kişilerin bilgisini almaları amacı ile Iphone’u kullandıkları söyleniyor. Android ise, açık kaynak olması ile saldırıya epeyce açık bir sistem olarak biliniyor.

Bunların yanında Iphone 6 ve 6s modelleri, yine de büyük sükse yaratmayı başarmış telefon modellerinden ikisi. 2015 ve 16’nın fırtına gibi esen iki modeli, satış grafiğini hızla yükseltmeye devam ederken bunu yapmasının ardındaki en önemli sebep elbette Apple’ın tablet telefon politikası diye düşünmekteyiz. Tablet telefon dediğimiz plus modellerini üreten Apple tarafından endişe ile piyasaya sunulan bu telefonların bu denli sükse yapacağı, hiç mi hiç beklenmiyordu. Apple Iphone 6 ekran koruyucu ve Iphone 6s ekran koruyucu ürünleri de, bu yolla satışlarını epey arttırdı.

Bunun yanında, yine 2015’te yayınlanan ve piyasaya sürülen bir model olan Iphone SE serisi de, nostaljiyi yaşamak isteyen herkes için oldukça ideal ve işe yarar bir model. Küçük telefon severler için üretilen bu modelin ekranı da darbelere epey dayanıksız. Bu sebepten Iphone SE ekran koruyucu ürünlerinden de satın almanız sizin için epey uygun olacaktır.

iPhone Modelleri için Ekran Koruyucular
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.