SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

İstinye Klima Servisi HLT Teknik

Ads 8 Kasım, 13:11'de eklendi

istinye-klimaİstinye, İstanbul’un en çok bilinen semtlerinden bir tanesidir. Eğer, İstinye’de ikamet ediyor ve evinizde klima kullanıyorsanız, klimanız için bir İstinye klima servisi hizmeti veren firma arıyorsanız, HLT Teknik firması imdadınıza bu noktada yetişmektedir. Klima servisi olan faaliyet gösteren firmanın tüm servis hizmetleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Evinizde hangi klima markasını kullanıyor olursanız olun, HLT Teknik klima piyasasında mevcut olan tüm klimalar için servis hizmeti vermektedir. İstinye klima servisi firması, müşteri memnuniyetin oldukça fazla bir şekilde göz önünde bulunduran ve müşterinin memnuniyetini her şeyden önce sağlanmasını istediği bir şeydir. Bundan dolayı da, klima servisi hizmeti verilirken, müşterinin istek ve taleplerine göre hareket etmeye özen göstermektedir.

Klima servisi ekibinde, bu alanda uzman olan ve klima servisi konusunda hem donanımlı hem de deneyimli kişiler bulunmaktadır. Firmanın en temel amacı, servis hizmetleri sektörü içerisinde en iyisi olma konusundadır. Bu amaç doğrultusunda da, HLT Teknik kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve piyasada oluşan yeniliklere karşı kendisini her zaman yenilemektedir. Evinizde bulunan klimanızda herhangi bir problem çıktığı zaman veya klimada bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsanız, hemen İstinye klima servisi ile irtibata geçebilirsiniz. İster servis ekibini evinize çağırabilirsiniz, isterseniz de klimanızı bulunduğu yerden alıp HLT Teknik’in bulunduğu yere götürebilirsiniz. HLT Teknik, dükkânı içerisinde servise almış olduğu klimaları, en geç 2 gün içerisinde müşterilerine geri teslime etmektedir. Bu sebeple, klimanızı servise verdikten sonra, çok uzun süre klimasız kalma gibi bir durumunuz söz konusu değildir.

Evinize Gelen Servis Hizmeti Sırasında Nelerin Yapılması Gerekmektedir?

Evinizde kullanmış olduğunuz klimaların bakım işlemleri oldukça önem arz eden bir konudur. Bu sebeple, klima servis hizmeti verilirken bakılması gereken en ufak ayrıntı bile dikkatle incelenmelidir. Servis hizmeti sırasında yapılması gereken işlemler şöyledir:

  • Klimanın bağlantı işlemleri için takılan kablolar ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.
  • Klimanın filtresine bakılmalıdır.
  • Klima filtresi eğer, görevi olan filtre işlemini yerine getiremez duruma geldiyse yenisi ile değiştirilmelidir.
  • Klimanın fan pervaneleri büyük bir özenle kontrol edilmelidir.

 

İstinye Klima Servisi HLT Teknik
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.