SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Kaporta Göçük Düzeltme Hizmetlerinde Car Mos Şirketi

Ads 8 Kasım, 13:10'de eklendi

kaporta-gocukTeknolojinin oldukça fazla boyutlarda gelişme göstermesi, her sektörü fazla bir şekilde olumlu yönden etkilemiştir. Bu olumlu yönden etkilenmeden yararlanan sektörlerden biride, araç hasar onarım sektörüdür. Araç hasar onarım sektörü içerisindeki gelişmelerde, dünya standartları içerisinde hizmet veren firmalar, piyasada bir adım öne çıkarak daha fazla kişiye hizmet verme imkanı yakalamaktadır. Dünya standartları içerisinde hizmet veren firmalardan biride, Car Mos Mini Onarım Sistemleri Şirketi’dir. Araç hasar onarım sektörüne girdiği 2013 yılından itibaren, hep en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan ve hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetine en üst düzeyde tutmak isteyen şirket, verdiği hizmetler ile de bunu isteğini karşılamaktadır. Car Mos, verdiği araç hasar onarım hizmetleri içerisinde, kaporta göçük düzeltme ve bunun gibi araçlarınız ile ilgili çoğu hizmeti vermektedir.

Kaporta Göçük Düzeltme Nedir?

Kaporta göçük düzeltme hizmeti, aracınızın kapısında, kaportasında, kaputunda, çamurluğunda ve bu 4 alana benzer alanlarında oluşan ve çeşitli vuruk hasarları gibi olan 1 ila 7 cm çap aralığındaki göçüklerin, hasara uğrayan aracınızın orijinal dokusunu bozmadan ve aracınıza ekstradan bir boya işlemi uygulaması yapmadan yapılmış olan bir düzeltme işlemidir. 1 ila 7 cm çap aralığının dışında ve daha büyük olan göçüklerde ise, aracınızı sacında aşırı bir şekilde deforme olmuş bir alan yoksa o zamanda, vakumla kaporta düzeltme hizmeti verilebilmektedir. Kaporta göçük düzeltme işlemleri boyasız bir şekilde uygulandığı için, aracınızın orijinal yapısı dahilinde hiçbir bozulma meydana gelmeyecektir. Orijinal yapısında hiçbir bozulma meydana gelmeyeceği için, aracınızı ikinci el olarak satışa çıkarmak istediğinizde bir değer kaybı oluşması da, söz konusu bile olmayacaktır.

Kaporta göçük düzeltme hizmetlerinde, alınabilecek en iyi sonucun alınabilmesi için kaporta üzerinde oluşan göçük alanındaki araç sacının uzamamış olması ve aracınızın boyasında bu göçükten dolayı herhangi bir zarar meydana gelmemiş olmalıdır. Daha öncelerde bir hasara uğramış olan, macunlanıp boyanan saç veya alüminyum alaşımı olan araç panelleri üzerindeki göçüklerde onarılması için, kaporta göçük düzeltme işlemi yapılamaz. Böyle olan durumlarda, uygulanan macunun ve boyanın çatlama ihtimali oldukça yüksektir.

Kaporta Göçük Düzeltme Hizmetlerinde Car Mos Şirketi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.