SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Kırgın Çiçekler Yılın Sürpriz Çıkışını Yaptı

Ads 10 Şubat, 17:29'de eklendi

2015 yazı romantik komedilerin cesaretlenip iyice arttığı bir yaz sezonu olarak akıllarda kalsa da dram ve hüzün ağırlıklı bir dizi de en fazla izlenecek dizilerden bir olmayı başardı. ATV ekranında izleyicinin beğenisine sunulan Kırgn Çiçekler sürpriz denebilecek derecede yüksek bir reyting oranına ulaştı ve yaz boyunca en çok izlenen dizilerden biri oldu. Hikayesi itibariyle kış sezonuna daha uygun olan yerli dizi yazın başarı gösterince kış mevsiminde de devam etmemesi için bir sebep kalmadı. Benzeri dram ve duygu yüklü rakiplerine karşı sürükleyici hikayesi ve izleyicinin yaz boyunca benimsediği müthiş oyuncularıyla başarılı olmayı bildi. Daha uzun süre ekranda kalacağı ve izleyicinin gönlünden çıkmayacağı anlaşılan dizi için pek çok web sitesi hayata geçirildi. Bu siteler içinde Kırgın Çiçekler yeni fragman siteleri özellikle ön plana çıkıyor. Makalemizde ATV dizisinden ve fragmanı düzenli takip edebileceğiniz bir web sitesinden bahsedeceğiz.

Kırgın Çiçekler bir yetimhanede hayata tutunmaya çalışan gencecik kızların duygu yüklü hayatlarını ekrana taşıyor. Çoğunluğu henüz 16 yaşında olan genç kızların çeşitli sebeplerle yuvalarından ayrılıp kırgın çiçeklere dönüştüğü ve yetimhanede yaşama tutunmaya çalışırken başlarına gelen olayların anlatıldığı Kırgın Çiçekler önümüzdeki sezon boyunca bazen hüzünlü bazen neşeli ve keyifli hikayesini aktarmaya devam edecek.

Dizide izlediğimiz kızların çoğunun başından talihsiz olaylar geçmiş ve kendilerini bir yetimhanede bulmuşlar. Henüz gençliklerinin başlarında olan kırgın çiçekler yetimhanede yaşamak zorunda kalırlar. Burada çok yakın arkadaşlar olup birbirlerine destek olurken Feride öğretmen de elinden geleni yapmakta ve onların hayatlarına dokunmaya çalışmaktadır.

Dizinin reyting oranları ve tamamen hakederek ulaştığı başarı ortada. Ekran maceraınsa start verdiği ilk bölümden itibaren neredeyse hiç zirveden inmedi. İzleyiciyi çoktan yakalayan bir hikaye ile yoluna devam ediyor. Dizinin oyuncuları ise artık adeta aileden gibi. Birinin başına birşey geldiğinde izleyici de gerçekten üzülüyor. Bu da diziyi merakla beklenen diziler arasında sokmaya yetiyor. Kırgın Çiçekler fragmanı da genellikle izleyicilerin yüreğine dokunacak şekilde hazırlanıp hem televizyon da hem de işini hakkıyla yapan internet sitelerinde anında yayınlanıyor.

Kırgın Çiçekler Yılın Sürpriz Çıkışını Yaptı
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.