SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Led Tabela ve Led Ekran Teknolojileri

Ads 11 Eylül, 00:23'de eklendi

Led Tabela ve Led Ekran Teknolojileri

www.ledgaranti.com.tr

Eski usul tabelalar, sadece şirketin ismini ve telefonunu ihtiva ediyordu. Küçük bir reklam sözcüğü ile yıllarca aynı parola kullanıyordu. Değişken olmayan tabelalar zamanla göz alışkanlığı yaparak, önemini yitirmektedir. Ancak, psikolojideki algıda seçicilik kuralı, led tabelada oldukça iyi bir şekilde kullanılmıştır. Led tabela teknolojisi ile kayan yazılar, hayatımıza renk katmıştır. İş yerinin adını değişik şekillerde değiştirebiliyorsunuz. Değişik fontları istediğiniz zaman uygulayabiliyorsunuz. Reklam ve ilanlarınız güncelleyemiyorsunuz. Sezona göre, reklam ve ilanlarınızı led tabelada değiştirebiliyorsunuz.

Led tabela, power led adlı bir programla yönetilmektedir. Bilgisayarda, tabelada yayınlanmasını istediğiniz yazıyı efektli bir şekilde girebiliyorsunuz. Birden çok yazı ve ilanı rahatlıkla kayıt edip, efektli bir şekilde sunabiliyorsunuz. Uzun uzun yazıları en güzel bir şekilde yayınlayabiliyorsunuz. Power led programında hazırladığınız efektli yazıları flasha atıp, led tabelaya takıyorsunuz. Tabi programda led tabela ile ilgili ölçüleri doğru vermelisiniz. Tabelaya flashı taktıktan sonra ok yazısı çıkarsa, kayan yazınız ve reklamlarınız kaydedilmiş demektir. Kayan yazıların ve reklamların kayıt edilmesi ile led tabelanız elektrik kesilmediği sürece çalışır.

Led tabela dışında, led ekran ve lcd videowall gibi hizmetler de, oldukça gelişmiştir. Led ekran ve lcd videowall uygulamaları, led tabelaya göre daha renkli ve görüntülüdür. Efektleri daha çarpıcıdır. Lcd videowall hizmetinde, gösteri ve toplantılarda, gelen ziyaretçilere sahneyi büyük ekranlara yansıtarak, hizmet vermektedir.

Eski tabelalara göre led tabela, led ekran ve lcd videdwall hizmetleri oldukça gelişmiştir. Kayan Yazı hizmeti, görsel ve olarak oldukça etkilidir. Etkili reklam sözleri, insanları etkilemekte ve fikirlerini değiştirmektedir. Bu sözlerin efektli bir şekilde sunulması da oldukça etkilidir. Bu etkiyi led ekran ve led tabela ile daha kolay hale getirilmektedir. Kayan Yazı tekniği ile en iyi reklamları, en iyi sunumları sunabilirsiniz.

Led Tabela ve Led Ekran Teknolojileri
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.