SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Line uygulaması indir

Ads 20 Şubat, 12:29'de eklendi

23 Haziran 2011 tarihinde kullanıcıların beğenisine sunulan ücretsiz mesajlaşma ve sesli arama servisi olan LINE uygulaması son yıllarda dünya üzerinde en çok kullanılan uygulamalardan biri haline gelmiştir. Gerek kullanıcılarına sağladığı güven, gerek hız ve kalitesiyle kullanan herkesin beğenisini kazanmış ve aşıp kazanmaya devam etmektedir. Mesajlaşırken rengârenk çıkartmalarla konuşmamıza renk katabildiğimiz, internetimiz olduğu sürece kesintisiz bir konuşma imkânı sağlayan LINE bu özellikleri sayesinde eğlenceli ve rahat bir sohbet imkânı sunmaktadır. 8000’den fazla çıkartma seçeneğiyle size oldukça geniş bir yelpaze sunan LINE bu özelliğiyle dikkat çekmektedir. Hemen line indir sekmesinden uygulama hakkında detaylı kullanım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tüm akıllı telefonlarda kullanılabilen LINE uygulaması tabletlerde ve bilgisayarlarda da kullanılabilmesi özelliğiyle diğer mesajlaşma uygulamalarından ayrılır. Play Store, App Store, Windows Store üzerinden yüklenen çoğu uygulama sadece akıllı telefonlarda kullanılabilmekte. LINE uygulamasını ise tablet ya da bilgisayarınıza indirip LINE hesabınızla giriş yaparak kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan birine ulaşamadığınızda mağdur kalmaz, sevdiklerinizle iletişme LINE uygulaması sayesinde geçebilirsiniz. Kişilerin kurdukları iletişimin ciddiyetine ve aciliyetine göre süren sohbetin kesintiye uğraması iki taraf için de olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle hızlı bir anlık mesajlaşma uygulaması olan LINE tercih edilerek sistem sorunlarından kurtulunabilir ve süregelen mesajlaşma istenen zamanda sonlandırılabilir. Sağladığı hızlı ve kaliteli iletişimin yanında kullanıcılarına ses ve görüntü paylaşabilme imkânını da sağlayan LINE uygulaması yüksek boyutlarda olduğu için çoğu mesajlaşma uygulamasında kesilmek ya da kalitesi düşürülmek zorunda olan ses dosyalarını ve görselleri rahatlıkla paylaşılabildiği bir ortam olarak dikkat çekmektedir. Tüm detaylar www.lineindir.com ‘ adresinde.

LINE uygulaması home ve timeline özellikleriyle duygularımızı ve düşüncelerimizi kişilerle paylaşabilmemize olanak sağlar. Bu tür diğer uygulamalarda durumunuzda sadece yazı ve isterseniz emoji paylaşabiliyorken LINE uygulamasında konum bildirerek arkadaşlarınıza bulunduğunuz yeri belirtebilirken resim ve hatta video da kullanabilirsiniz. Bu LINE uygulamasının sağladığı avantajlardan sadece bir tanesidir. LINE’ın zengin içeriklerinden biri olan bu zaman tüneli sistemi sayesinde kullanıcılar o an ne düşündüklerini, ne istediklerini arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Bu paylaşımları arkadaş listesinden kimlerin görüp göremeyeceğine de karar verebilen kullanıcılar gizlilik ayarları üzerinde değişiklikler yapabilir.

 

Line uygulaması indir
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

erdal 20 Şubat 2016

Line whastp programına göre daha gelişmiş özelliklere sahip. Görüntülü arama ve normal aramanın dışında arkadaşlarınızla grup sohbeti yapacağınız en güzel programdır Line. Bir kere indirip kullandığınızda bidaha silmeyeceğinize eminim.

Muhsin Kaya 20 Şubat 2016

Line uygulaması ülkemizde çok yaygın olmasa da özellikle Çin’de bir numara.