SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Marmaris Tekne Turları

Ads 13 Ağustos, 00:14'de eklendi

Tatil için Marmaris’i tercih ettiyseniz bir gününüzü mutlaka tekne turlarına ayırmanızı tavsiye ederiz. Herkesin tercih edebileceği farklı güzergâhlarda karşınıza çıkacak olan turlar uygun fiyatları ve sundukları eşsiz seçenekler ile beğeni toplamaktadır. Özellikle yerli turistlerin tercih ettikleri her şey dâhil turlar öğle yemeğinin yanı sıra gün boyu sınırsız içecek ikramı ile de göz doldurmaktadır. Nisan ayında başlayan turlar Ekim ayı sonuna kadar düzenli olarak her gün düzenlenmektedir. Turlar genel olarak misafirlerin konakladıkları otelden minibüsler ile alınmasıyla başlar. Marmaris Marinasına yapılan yolculuk sonunda teknelere binilir ve tur başlar.

Günübirlik Marmaris Kleopatra Tekne Turu

Marmaris’in en gözde yerlerinden biri istisnasız Kleopatra Plajıdır. Kleopatra Adasında ise tarihi kalıntılar yer almaktadır. Bu bölgeye düzenlenen Marmaris Kleopatra Tekne Turu yaklaşık olarak 7 saat sürmektedir. 7-12 yaş arası çocukların ücretin yarısını ödedikleri bu tur aileler için de son derece özel bir seçenektir. Tam gün sürecek tura katılacak olan misafirlerin deniz eşyalarını ve güneş kremlerini yanlarından ayırmamaları önerilmektedir. Kumlarının Mısır’dan özel olarak getirtildiği rivayet edilen bu plajdan hatıra olarak kum almak yasaktır. Dünyanın hiçbir yerinde eşi ve benzeri olmayan bu plajı ziyaret edin ve bu turda güneşin, denizin, huzurun, doğal güzelliklerin ve anın tadını çıkartın.

Marmaris Günü Birlik Tekne Turu

Günübirlik tekne turları ile Marmaris’in güzelliklerini denizden izleyebilirsiniz. Tekneniz denizde süzülürken siz de karşınızdaki çam ormanlarının huzuruna dalabilirsiniz. Bölgenin el değmemiş güzelliklerini keşfedeceğiniz bu gezilerde verilen yüzme molalarında ve mağara gezilerinde hayatınızı yeniden keşfedebilir ve Marmaris’e gelerek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz. Bu turlara katıldığınız an sizin için başlayacak olan hayal âlemi tur bitene kadar kendini gösterecektir. Denize gireceğiniz, güneşleneceğiniz ve bol bol eğleneceğiniz bu tekne turları arasından dilediğiniz güzergâhı kendiniz seçebilirsiniz. Hazır Marmaris’e gelmişken rafting turlarına ve cip safarilere katılmayı da ihmal etmemenizi ve tatilinizin her anını değerlendirmenizi öneririz. Eğer 5 yıldızlı bir tesiste konaklıyorsanız o zamanda deniz sporlarının ve güzel kumların keyfini çıkarabilirsiniz. Marmaris tekne turları hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada okuyabilirsiniz http://tr.marmaris.info/project/marmaris-tekne-turlari/

İyi tatiller dileriz.

 

 

Marmaris Tekne Turları
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.