SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Muhasebe Yazılımı ile müşteri takibinizi rahatça yapın!

Ads 25 Mart, 22:33'de eklendi

Başarılı ticaret için müşteri sürekliliği ve mevcut müşterilerin takibi önemli konuların başında gelmektedir. Bu konuya önem veren firmalar geçmiş yıllarda ajandalara yazarak müşteri takibini sağlamaya çalışırlardı. Günümüzde bilgisayar tabanlı gelişen birçok muhasebe yazılımı bu yükünüzü hafifletmek için hazırlanmıştır.

Başarılı bir şekilde hazırlanmış müşteri takip programları sayesinde müşterilerinizin bütün iletişim bilgilerinin düzenli bir şekilde kayıt edilmesinin yanında bütün müşterilerinizin borç ve alacak durumlarını da kayıt etmeniz mümkündür.

Ticari Yazılımlar arasında en çok tercih edilen marka olan Fenesoft ürünlerinde bulunan müşteri takip modülü sayesinde;

  • Sınırsız müşteri hesabı ekleme. Eklenen hesaplar üzerinde istenilen değişikliğin yapılması.
  • Müşteri hesaplarının günlük analizli şekilde raporlanması (Alacaklı ya da borçlu müşterilerin gösterilmesi, Müşteri grupları oluşturulması ve gruplar üzerinden kasa programı modülüne yönlendirme yapılması.)
  • Belirtilen tarih aralığında direk müşteri hesap ekstre çıktısı verebilme.

Yukarıda saydığımız özelliklerin yanında birçok ön muhasebe işlemlerinize yardımcı olacak araçları bulunan Fenesoft programı ile bütün muhasebe işlemlerinizi tek yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle istenilen tarihlerde yedek alabilme ve otomatik gün aşırı yedekleme özelliği ile şirketlerin en çok karşılaştığı sorunlar arasında olan veri kaybı sorunu da ortadan kalkmaktadır. Müşterilerinizin düzenli bir şekilde kayıt altında tutulması sayesinde alacak ve verecek hesaplarınızı rahatça takip edebilirsiniz. Piyasada bulunan ticari programlar yedekleme konusunda işletmelere sıkıntılar çıkartmasından dolayı seçim yaparken dikkat etmeniz gerekmektedir. Fenesoft, geliştirdiği tüm programlarda güvenliği ön planda tutarak veri kaybının önüne geçen otomatik yedekleme sistemi modülünü entegre etmektedir. Bu sayede, yazılıma kaydettiğiniz tüm verilerin güvenliği %100 oranında sağlanmaktadır. Tüm Fenesoft programları kullanıcılara; otomatik yedekleme, şifreleme ve kolay kullanımlı arayüz altyapısı ile sunulmaktadır. Fenesoft markalı ön muhasebe programları, sektörel programlar ve ticari programlar http://www.fenesoft.com/ adresinde kullanıcılara 30 gün ücretsiz deneme imkanı ile sunulmaktadır.

Muhasebe Yazılımı ile müşteri takibinizi rahatça yapın!
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.