SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Narcos Yeni Sezon Bölümleriyle Dizi720’de

Ads 9 Eylül, 22:25'de eklendi

Amerikan suç draması olan ve milyonlarca insanın  takip ettiği Narcos 2. Sezon 1. bölüm ile sitemizden yüksek kalitede izleyebilmeniz için yayında!

Pablo Escobar’ın hayatının anladığı gerçek bir hikaye olan Narcos, özellikle suç filmleri sevenlerin en beğendiği yeni diziler arasında yer almaktadır. Ağustos 2015 yılında ilk bölümü tüm dünyayla aynı anda ülkemizde de izlenmeye başladı.

İlk bölümünden itibaren izleyebileceğiniz dizi, her bölümünde sinema tadında bir etki yaşayabileceğiniz kalitede bir dizi.

Dizinin Konusu

Dizinin konusu Pablo Escobar’ın uyuşturucu kaçaklığı yaparak nasıl dünyanın en zengin adamı haline geldiğini anlatan bir süreci anlatmasıdır.

Tüm dünyaya yayılan uyuşturucu ağı ile adım adım daha fazla para kazanan ve dünyanın en zengin 7. adamı olan Pablo Escobar’ın her anı macera ve acılarla dolu olan hayatını anlatan dizinin yönetmenliğini JosePadilha üstlenmiştir.

Yayınlandığı ilk gün IMDB puanının 9.4 olması, oldukça iddialı olan bu dizinin ne kadar beğeni topladığını da kanıtladı.

Yeni Sezon

İkinci sezon bölümünün de yeni vizyona girdiği Narcos 2. sezon izle linkine tıklayarak yeni sezonu izlemeye başlayabilirsiniz.

Her hafta yeni bir bölümü yayınlanan dizinin alt yazılı olarak 24 saat geçmeden Amerika ile aynı anda sitemizde yayınlanması ile siz de bu macera ve dram yüklü yolculuğu takip edebilirsiniz.

Siz de istediğiniz zaman ilk bölümden itibaren Narcos serisini izleyebilir, farklı kategorilerdeki dizileri de takip edebilirsiniz.

Narcos Yeni Sezon Bölümleriyle Dizi720’de
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.