SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Oto Çizik Giderici Kalem

Ads 30 Mayıs, 17:17'de eklendi

Fix it pro çizik giderici kalem araçlarımızın başına gelen istenmeyen durumlarda kullana bileceğimiz ekonomik olarak uygun kullanım bakımından pratik ve pek zamanınızı almadan ustaya ihtiyaç duymadan uygulaya bileceğiniz çizikleri yok eden bir üründür. Araç çokluğunun aşırı derecede çok olduğu şu günlerde icabında arabamızı park edecek otopark bile bulamadığımız zamanlar oluyor trafik sıkışıklığı araç çokluğu istenmeyen durumların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Şu yada bu şekilde araçlarımız bazen ufak tefek çiziklere maruz kalır bu durumda sanayilere akın edip ustalara bir çok paralar ödediğimiz olmuştur. Fix it pro bu durumu ortadan kaldırmak için tasarlanmış ekonomik yönden uygun aracınızın orjinalliğini bozmadan boya yaptırma gereği duymadan ufak çaplı çizikleri giderici bir kalemdir. Opak ve metalik tüm araçlarınızda kendi kendinize ustaya ihtiyaç duymadan uygulaya bilirsiniz.

Fix it Pro nasıl uygulanır?

Fix it pro yu kesinlikle güneşli havalarda kullanmanız gerekmektedir. Ürünü aracınızda uygulamadan önce kuru ve temiz bir bezle çizik olan bölgeyi iyice siliniz daha sonra fix it pro oto çizik giderici kalem ile çizik olan bölgenin üzerinden geçip sonra tekrar o bölgeyi siliniz sonrasından yapmanız gereken aracınızı en az bir saat güneş ışığı göreceği bir yerde bırakmak. Aracınız da ki çizik derin ise uygulamayı en az 2 yada 3 kez tekrarlamanız gerekmektedir.

Fix it pro çizik giderici kalemi stoklarımızda mevcuttur ürünü resmi satış sitelerinden temin edebilirsiniz. http://www.otocizikgidericikalem.org/ sitesinden oto çizik kalemi siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

 

Oto Çizik Giderici Kalem
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.