SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Popüler Alanya Turları

Ads 4 Nisan, 14:57'de eklendi

Ulaşım olanaklarının kolay olması ile ciddi şekilde gelişmeler gösteren Alanya muazzam tatil cennetleri arasında yer almaktadır. Birbirinden kaliteli turları ve profesyonel hizmetleri ile en çok tercih edilen tatil beldeleri arasında ilk sıralarda yer alan Alanya gezip görülecek ve hayatınıza renk katacak vatanımızın muhteşem tatil cennetleri arasında yer almaktadır.

Antalya şehir merkezine 132 km olan Alanya ulaşım, tarihi güzellikleri, şehrin mimari dokusu ile turistlerin en çok tercih ettiği tatil yerlerimizdendir. Burada birbirinden kaliteli ve güzel aktivitelerde bulunmanız mümkün. Bu yazımızda Popüler Alanya Turları arasında yer alan Alanya Jeep Safari ve Alanya Tekne Turları ile ilgili bilgiler aktaracağız…

Alanya Jeep Safari

Adrenalin ve heyecan dolu bir tatil yapmaya hazır mısınız? Olağanüstü bir tatil anları yaşamanız için düzenlenmiş bu turlar ile tatildeki anılarınızı ölümsüzleştireceksiniz.4×4 jeep araçlar ile tüm Alanya’yı gezip dolaşabileceğiniz bu turlar ile meşhur Dim Çayının soğuk sularında yüzebilir, öğle yemeğinizi Dim Çayı üzerindeki çaylarda gerçekleştirebilir ve köy ziyaretlerinde dahi bulunabilirsiniz.

Tamamen tatilcilerin her ihtiyacı düşünülere hazırlanmış Alanya Jeep Safari turları ile unutmayacağınız muhteşem anlara tanıklık etmiş olursunuz. Video ve fotoğraf çekimleri ile tur boyunca çekilen kaliteli fotoğraf ve videolarınız ile bu anları ölümsüzleştirme imkanına da kavuşmuş olursunuz.

Alanya Tekne Turları

Alanya tekne turları Ahşap tekneler veya korsan gemiler tarafından yapılmaktadır. Yazın kavurucu sıcağında en mantıklı aktivitelerden bir olan Alanya Tekne Turları müzik ve şovlar ile doyasıya eğlenebilme şansına erişmiş olursunuz. 10.00 da başlayan bu turlar 16.30’a kadar sürmektedir. Bu turlarda doyasıya yüzebilir, istediğiniz kadar fotoğraf ve video çekimleri yapabilir ve muhteşem öğle yemekleri yiyebilirsiniz. Ayrıca bu turlarda muhteşem Akdeniz mağaralarını görebilir ve fotoğraflayabilirsiniz. Profesyonel ekipler ile verilen bu turlarda sigorta ve servis tamamıyla firmaya aittir. Sizler sadece tatilinizin keyfini yaşama fırsatı elde etmiş olacaksınız… Daha bir çok tur hakkında bilgi için detaylar aşağıda ki sitede bulunmaktadır. tr.alanyatours.net

Popüler Alanya Turları
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.