SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Sinema Artık Yükseklerde

Ads 31 Ekim, 17:34'de eklendi

post3Son zamanlarda pek çok internet hat sahibinin dilinde ” evdeki sinema ” kavramı dolaşmaktadır. Peki nedir bu kavram?

Bu kavram sinema salonlarının aşırı pahalı olmasından ve gereksiz gürültü kirliğinden bunalan kişiler için, netten online full film izle imkanı tanıyaan, içerisinde de binlerce film bulunduran sitelerin oluşumudur. Ancak bizim ülkemizde bu sitelerin pek çoğu, aksak yayın akışları yüzünden gerektiği gibi bir hizmet sunamamaktadır. Bu sebepten de kişi sinemaya da gitse, bu adreslere de girse ağız tadıyla film keyfini bir türlü çıkaramamaktadır. Ancak son birkaç sene içerisinde, mevcut sıkıntıya son vermiş bir adresten bahsedebiliriz. Ayfilmizle sitesi, sahip olduğu kaliteli anlatılar ve gelişmiş yayın akışı sayesinde, piyasanın en değerlisi olmayı başarmaktadır. Gün boyunca yaptığı güncel film paylaşımları sayesinde de oldukça dikkat çekici sonuçlar elde eden bu site, sadece birkaç tık ile sizleri dilediğiniz filme ulaştırmaktadır. Üstelik sadece filmde değil, günümüzün en popüler yabancı dizleri de bu site içerisinde bölüm bölüm sunulmaktadır

Sinema açısından son zamanlarda yerli konjoktörde de dikkat çekici işler oluyor. Özellikle de Çağan Irmak gibi bir yönetmenin her geçen zaman daha da etkili full film izle  çekiyor olmasını takdir etmek gerekir. Bunun dışında da, yönetmenin yakın zaman içerisinde vizyon ile buluşacak olan son filmi Benim Adım Feridun da, elinde bulundurduğu kaliteli oyuncu kadrosu ile şimdiden başarılı olacağının sinyalini veriyor. Üstelik filmin genel anlatısındaki atmosfer, her geçen sahnede çok daha farklı tonlarla şekil alacağa benziyor. Bu sebepten de bu film gibi pek çok önemli yönetmenin yapımını Ayfilmizle üzerinden rahatlıkla seyredebilirsiniz. Sağlam bir yayın akışı ile birlikte de site içinde olmaktan dolayı kendinizi çok keyifli hissetmiş olacaksınız.

Son olarak sinema ile çarpan kalpler açısından özel seyirliklerle yön bulan bu siteyi şiddetle tavsiye ediyoruz. Her açıdan dikkat çekici ve izlerken kendinizi çok ama çok iyi hissedeceğiniz yapımlar artık elinizin altına olacak. Üstelik sitenin bunun için herhangi bir ücret talebi de bulunmamaktadır.

 

Sinema Artık Yükseklerde
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.