SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Teen Wolf 6. Sezon 2. Bölüm Fragmanı

Haberler 16 Kasım, 15:10'de eklendi

teenwolfTeen Wolf izle, 1985 yılında aynı isimle gösterime giren filmden uyarlandı. İlk gösterimini 2011 MTV Film Ödülleri’nden sonra yapan dizide lise öğrencisi Scott McCall’un ormanda gezinirken bir kurt adam tarafından ısırılması sonucu doğaüstü bir yaratığa dönüşmesi anlatılıyor. Dizi Metacritic isimli bir eleştiri sitesinden 100 üzerinden 61 puan almıştır. Teen Wolf 6. Sezon izle Oldukça güzel yorumlar alan dizinin ilk bölümü 2,18 milyon kişi tarafından seyredilmiştir.

Sıradan bir lise öğrencisi olan Scott McCall Beacon Hills Lisesi’ne gitmektedir. Okul takımında lakros oynayan bu genç, bir gece kurt adam tarafından ısırılır. Scott ısırıldıktan sonra vücudunda ve hayatında değişiklikler olduğunu farkeder. Bu değişiklikleri sadece en yakın arkadaşı Stiles Stilinski ve bir kurt adam olan Derek Hale’e anlatır. Kurt adam olduğunu öğrenen Scott bir yandan yeni kimliğine alışmaya çalışır diğer yandan da ergenlik yıllarını, ilişkilerini sürdürmeye çalışır. Bir çok tehlike ile burun buruna gelecek olan Scott çevresindeki insanları, annesini, sevdiği kızı korumak zorunda kalır. İlk sezonda bu genç kurt adamın aşkı ve yeni yeteneklerinin getirdiği sorumluluklar arasında tercih yapması gerekecektir.

Dizinin yeni sezonu 16 Kasım 2016 tarihinde yayınlandı. Yeni sezonu Türkçe altyazılı ve 720p HD Görüntü kalitesi ile Teen Wolf 6. Sezon 2. Bölüm tıklayarak izleyebilirsiniz.

Teen Wolf 6. Sezon 2. Bölüm Fragmanı
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.