SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Türkçe Dublaj Dizilere Her Geçen Gün Yenileri Ekleniyor

Ads 16 Nisan, 15:16'de eklendi

Yeniden kaldığımız yerden filmlere devam ediyoruz. Bugünki öneri filmimiz değişik biraz. striptiz kulübü 2 türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yerini aldı. Filmin ne olduğunu bilmeyenler için biraz öneride bulunalım. Mike filmdeki kahramanımız. 3 sene oluyor striptiz oertamlarını bırakalı ama bir süre sonra Magic Mike XXL krallarından geriye kalanlar bulunuyor. Havlı atmayı bırakıp kendi yollarını seçmek zorundalar. Kendileri bu ortamda efsane bi sahne performansı sergilemek için karar lırlar. Geçmişin tozlarını üstlerinden atmalıdırlar.

İki tanede dizi öenrisinde bulunalım istiyoruz. Efsane dizimiz lucifer türkçe dublaj izlemeniz için sitemizde yayınlandı. 1080p full hd ve dublaj gerçekten sizleri cezbedecek. Diziyi bilmeyenler için konusundan biraz bahsedelim. Lucifer cennetten sürgün yer ve cehennem meleği olur, birgün canı sıkılır ve dünyaya tatil yapmak için iner. Burada los angeles’ta bir bar işletmeye başlar. Tabi aksiyon ve macera bundan sonra başlayacaktır.

Diğer dizimizde aksiyon ve suç konulu marvel yapımı harika dizimiz daredevil türkçe dublaj izlemeniz için full hd kalitesinde sitemizde yerini alıyor. Marvel yapımları gerçekten harikadır ve bu dizimizdede kahramanımız 9 yaşında bir kaza geçirip gözlerini kaybeder. Görme duyusu gidince diğer duyu organları normal insanlardan 100 kat daha gelişir ve gündüzleri avukat olarak hayat süren kahramanımız geceleri şehri kötülerden korumak için daredevil kimliğinde dolaşır.

Türkçe Dublaj Dizilere Her Geçen Gün Yenileri Ekleniyor
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.