SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Upload Sitesi

Ads 18 Ocak, 19:31'de eklendi

uploadgentrTürkiye’nin en eski ve bilinen upload sitelerinden biri desek eminiz ki hemen tanırsınız… Yüklediğiniz dosyalar kesinlikle yayından kalkmayan, limitsiz yükleme ve paylaşım, indirme olanağı sunun dosya upload sitesinin adresini bildiğiniz bilsek de verelim: http://www.upload.gen.tr

Resim upload, dosya yükle, her türlü uzantıyı kabul eden, yüklediğiniz dosyayı siz istemedikten sonra asla silmeyen, süresiz yayında tutan popüler upload sitesi. Dosyalarınıza kolay, reklamsız ve hızlıca ulaşabileceğiniz, gönderdiğiniz, paylaştığınız kişilerin sorun yaşamadan indirebileceği upload siteleri arasında en iyi ve hızlı çalışan siteyi kullanmak için hiç bir ücret ödemeniz gerekmez ve üyelik şartı bulunmaz.

Hızlı upload özelliği ile dosya upload sitesi arayanlara en hızlı kolay ve pratik çözüm sunan bu sitede yüklediğiniz dosyalarla ilgili hiç bir sorun yaşamayacak, istediğiniz an yayından kaldırıp silebileceksiniz. Dosya yükleme limitleri dosya başına yüksek oranlarda megabyte olan bu siteye parça parça aynı anda limitsiz sayıda dosya yükleme olanağınız da bulunuyor.
Dosya yükleme, upload, indirme derken bu tip tanımlarla ilgili bilgi de bulabileceğiniz, upload sitesi olmanın ötesinde dosya paylaşım siteleri arasında bu tip özellikleri ile öne çıkan ve 2005 yılından beri yayında olan popüler siteye illa ki bir defa dosya yüklerken yolunuz düşmüş olsa da bu siteyi size tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Upload Sitesi
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.