SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Yabancı Müziğin Doğru Adresi radyo Power XL Dinle

Ads 7 Şubat, 14:10'de eklendi

2001 senesinin temmuz ayında kurulan ve kurulduğu günden bugüne İstanbul’daki merkezi üzerinden yayın yapan radyo Power XL, yaptığı yabancı müzik yayınları ile her geçen gün dinleyici kitlesini genişletmektedir.

Karasal yayın frekansı olarak 100.2 frekansını kullanan ve İstanbul ve çevresindeki illerden radyo üzerinden takip edilen radyo Power XL, aynı zamanda Türksat 2A uydusu üzerinden de tüm illere ve dünyadaki belli noktalara hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden ise canlı olarak takip edilebilecek olan başarılı radyo kanalı, tüm dünyaya nostaljik yabancı müzikleri ulaştırmaktadır. İnternet üzerinden radyo dinlemek isteyenler rdf radyo yu takip edebilir en güzel yerli yabancı radyo yayını yapan müzikleri dinleyebilirsiniz.

Radyo Power XL Yayınları Hakkında

Yabancı müzik ağırlıklı programları ile dikkat çeken başarılı radyo Power XL, yayına başladığı ilk günden bu yana özellikle 70li, 80li ve 90li yıllara ait yaptığı müzik yayınları ile kendine has bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Gün içerisinde pek çok farklı müzik türüne dair yayın yapan, ancak tüm bu müzik türlerinin yabancı müziklere ait olmasına önem veren radyo Power XL, müzik yayınlarının yanı sıra müziğe ve sanatçılara dair haberleri ile de beğeni toplamaktadır.

Radyo Power XL Program İçerikleri

En sevilen yabancı müzik radyoları arasında yer alan radyo Power XL, gün içerisinde başarılı radyo programcıları sayesinde sevilen yayınlar da yapmakta ve radyo keyfini tüm güne yaymayı başarmaktadır.

Radyo yayını içerisinde yer alan programlarda yeni çıkan albümlere dair ayrıntılı bilgiler, gündelik müzik yayınları ve haberleri, sanatçıların hayatlarına ve gündelik yaşamlarına dair bilgiler de anlatılmaktadır. Sevilen şarkılara da yer veren radyo programları gün içerisinde sık sık nostaljik şarkılar yayınlamakta ve bu şarkı seçimlerini yaparken özellikle yayınlandığı günlere damgasını varmış, dinlemekten bıkılmayan şarkılar seçilmektedir. Geceleri yapılan programlarda slow şarkılara yer verilmesi, gündüz yayınlarında ise neşeli şarkıların tercih edilmesi ise günün ritminin ne kadar önemsendiğinin önemi bir göstergesidir.

Yabancı Müziğin Doğru Adresi radyo Power XL Dinle
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.