SGK Soru Cevap

Android Instagram’da Fotoğraflara Zoom Yapma Yöntemi

Salyangoz Kremi Kullananlar

Pernisiyoz Anemi Nedir

Yazlık gecelik modelleri ve 2016 yaz modası

Ads 31 Mayıs, 14:46'de eklendi

Bahar sıcaklarının başlaması ile yaz günlerinin bunaltıcı sıcakları kendisini hatırlatmaya başladı. Yazın iç çamaşırı kullanımı daha büyük bir öneme sahip oluyor. Vücudun en çok terleyen bölgelerinin direkt temas halinde bulunduğu iç çamaşırı erkek ve kadın fantezi seksi gecelikler modelleri konusunda daha dikkatli olmayı gerektirmektedir.

Erkek iç giyim ürünlerinde atlet seçimi sportif ve rahat modellerden olmalıdır. Pamuklu atletler teri emmesi ile sıcak zamanlarda sizi hastalıklardan koruyacak etkiye sahiptir. Yalnız dikkat edilmesi gereken nokta eski çuval gibi uzamış atletler yerine sportif, fit kesim atlet modelleri uygun olacaktır. Renkli kıyafetlerde ise kesinlikle siyah ya da gri atletler tercih edilmelidir. Kadın iç çamaşırında fantazi gecelikler modelleri yani çorap ve külot seçimi de dikkat konusudur. Külot seçiminde uzun paçalı rahat boxer modelleri hem rahat hem de sağlıklıdır. Lastikli sıkı beyaz slip külotlar hem estetik değildir hem de boxer modelleri kadar rahat ve sağlıklı olamaz. Lastik bölgeleri vücutla temas ederek tahriş eder ve cildi yakar. Pamuklu olmayan iç çamaşırları terlemeye neden olur ve teri emmediği için mantar ve enfeksiyonlara neden olur. Kötü kokuların da kaynağı sentetik ve naylon iç çamaşırlarıdır.

Erkek iç giyim ürünü olarak sayılan çorap modellerin de ise yaz aylarında kısa modeller spor kıyafetlerle daha uygun olacaktır. Bambu ipi ile örülmüş çorap modelleri terlemeyi en aza indirmektedir. Yeni tip çorap modellerinden faydalanarak ayak kokusundan kurtulabilirsiniz.

Kadın iç giyim ürünleri de erkek iç çamaşırları kadar önemlidir. Kadın iç çamaşırı modelleri seçilirken rahat ve kaliteli modellerden faydalanılmalıdır. Pamuklu ve rahat kesim iç çamaşırları sağlığınızı korumak için mutlaka kullanılmalı ve en az iki günde bir kere iç çamaşırı değiştirilmelidir. Resmi satış sitemiz seksi sekreter kostümleri sitesini ziyaret edip daha çok bilgi alabilirsiniz.

 

Yazlık gecelik modelleri ve 2016 yaz modası
Yazıya Oy Verin..
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.